Маленький полтавець потребує допомоги

Право на життя. Маленький полтавець Тимофій Шаповал місяць бореться зі страшною хворобою. У дитини діагностували пухлину головного мозку. Лікарям вдалося видалити лише 20% наросту. Інші 80% піддаються тільки хімії. На всі ці процедури потрібні чималі кошти. Родина хлопчика таких грошей не має. Тому просять в людей допомоги.

На цих кадрах 8-річний Тимофійко робить перші кроки після операції. Нещодавно хлопчику видалили шматок пухлини, що засіла в його головному мозку. Дитину підтримує тато. Разом з мамою вони знаходяться в Київському ОХМАТДИТі. Там робили операцію, там же треба проходити реабілітацію. Щоденно на процедури витрачають від 12 до 28 тисяч гривень. А почалося все зі звичайного кашлю. Тоді мама Тимофія повела дитину до педіатра, розповідає дідусь хлопчика Володимир Шаповал.

Володимир Шаповал, дідусь хлопчика

- І педіатр як завжди назначила сіропчики, антибіотики. Але в нього було перекошене якесь обличчя трохи. І попросилися на консультацію до невропатолога. Невропатолог сказав, що це неврит лицьового нерва, і направив в обласну лікарню. А в лікарні подивилися, що треба, мабуть, зробити МРТ. Зробили МРТ і виявили пухлину.

Одразу ж на наступний день їх відправили в Київ в Інститут нейрохірургії. Після обстеження лікарі направили Тимофія на операцію. 16 жовтня хлопчика прооперували. Операція була дуже складна і тривала 6 годин. Дідусь Володимир Іванович говорить, за словами професора, під наглядом якого перебуває школяр, з п'яти рівнів складності роботи це був шостий.

Володимир Шаповал, дідусь хлопчика

- І тільки завдяки тому, що був спеціальний апарат, їх всього два в Україні, змогли дістатися. Тому що місце, де розташована пухлина, – це ствол головного мозку і мезжечок, де всі центри управління функціями організму.

На щастя, операція пройшла успішно. І нині триває реабілітація. Цей процес довжиною не менше 8 місяців. На препарати родина Шаповал коштів не має. Для них це непідйомна сума, говорить дідусь хлопчика. Саме він оббиває пороги благодійних організацій, звертається до ЗМІ та небайдужих громадян. Адже потрібно мінімум 280 тисяч гривень.

Володимир Шаповал, дідусь хлопчика

- І операції, і дії дуже дороговартісні. Тому ми просимо людей, які зможуть нам надати матеріальну допомогу для проведення всих цих дій.

Зараз на екрані ви бачите номер карти Приватбанку на ім'я мами хлопчика Людмили Шаповал 5168 7427 2176 7634.

Стрічка новин