Болгарські інвестори фінансуватимуть оновлення полтавського аеропорту

Болгарські інвестори фінансуватимуть оновлення полтавського аеропорту

Згідно з інвестпроектом, що готує болгарська компанія «Амбрелла груп», у полтавському аеропорту може з’явиться новий вантажний термінал.

Болгарія зацікавлена в розвитку вантажних перевозок через КП «Аеропорт-Полтава». Наразі готується відповідний інвестиційний проект, який компанія «Амбрелла груп» пообіцяла представити до кінця 2019 року.

Згідно з інформацією, яку оприлюднили в прес-центрі аеропорту, комунальне підприємство та болгарська компанія «Амбрелла груп» почали активно співпрацювати. Так, очільником КП «Аеропорт-Полтава». В.Окара та представником болгарської сторони Т.Шебедюком був підписаний меморандум про співпрацю з питань розвитку вантажного термінала аеропорту.

Наразі дві сторони обговорюють майбутні плани. Шебенюк запевнив адміністрацію аеропорту, що болгарська сторона надасть пропозиції з зазначеними обсягами робіт до нового року.

Адміністрація аеропорту має підписаний меморандум про співпрацю з представниками Литви. Зазначається, що литовські та болгарські партнери будуть працювати в різних напрямках, тож два меморандуми не суперечать один одному.

Стрічка новин