У житловий будинок врізалась вантажівка

Під Полтавою у житловий будинок влетіла вантажівка. У Сем’янівці Полтавського району 23 жовтня сталась аварія: вантажівку занесло? й вона в'їхала в хату. Дивом ніхто не постраждав. Місцеві розповідають, для них це вже звична справа. Подібні аварії тут трапляються декілька разів на рік. 

Ці кадри зафіксувала камера відеоспостереження. На ньому водія вантажівки на повороті занесло і він врізався у будинок. Господарі будинку – люди похилого віку. Обоє мають інвалідність. В момент наїзду вони, на щастя, знаходились надворі.

Надія Імамвердієва, власниця будинку 

- На вулиці, на городі була, зайшла в хату. Телефон ось тут в мене лежав на столику. Взяла цей телефон. Чую, шарахнуло щось. Я не зрозуміла, думала, в ворота хтось вдарив. Сюди подивилася, і вже ця машина тут була. Я отримую мінімальну пенсію по інвалідності, а він також інвалід з дитинства. Також отримує мізерну пенсію. Ви самі знаєте, які в нас ці пенсії. Робити ми не можемо, бо і мені зробили операцію, і він на костилях. І що нам робити? Я не знаю. Як нам жити?

Гурбан Імамвердієв, господар будинку 

- Там спальня була і батарея ж під вікном. Опалення все повністю. І холодильник.

За словами очевидців, водій при заносі перескочив на заднє сидіння. Так і врятувався. 

Валерій Жданов, свідок події 

- З великою швидкістю спускався вниз. Тобто, ніяк він не їхав повільно. Він їхав дуже швидко. Там знак 24 т, взагалі-то, внизу – 10 т. Поліція на це ніяк не реагує.

Сам водій коментувати ситуацію відмовився. Його знайомий говорить, чоловік знаходиться у шоковому стані. 

Дмитро, знайомий водія

- Таке сталося. Понесло машину, гальмував. На відео видно, що дим йшов з-під колес. Гальмував, як міг, але таке сталося.

На місце події приїхав і Сем'янівський сільський голова. Говорить, аварії на цьому місці трапляються постійно. Тільки за цей рік – ця друга. Не допомагають ні попереджувальні знаки, ні насип.

Андрій Щедрик, Сем'янівський сільський голова 

- Ця гора є проблемна, аварійна, але вона знаходиться на балансі Агентства місцевих доріг Полтавської ОДА, і сільська рада не має жодного впливу на цю дорогу. Зараз вже проведені перемовини з власником цієї автівки. Вони обіцяють вже сьогодні, десь їде їх фахівець по будівництву. А завтра вже почнуть роботи по ремонту й відновленню житлового будинку.

На місці ДТП поліція склала адмінпротокол за статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року. Причину ДТП поки що не встановлено. Триває слідство. 

Стрічка новин