Полтавські освітяни діляться досвідом з херсонськими колегами

Два дні у Полтаві перебуватиме делегація освітян-дошкільників з  Херсона. Гості з Півдня України відвідають кілька закладів дошкільної освіти міста, початкові школи, де полтавці представлять власні новітні педагогічні ідеї та розробки, впровадження інноваційних технологій.

Першими до себе гостинно запросили колег вихователі закладу дошкільної освіти №13 «Сонечко». Тут вже напрацьовано чимало власних педагогічних розробок, авторських дидактичних ігор, дозвілля малечі організовано на базі сучасних методик.

Ірина Ситник, вихователь-методист ЗДО №13

- У В’ячеслава Воскобовича дуже багато ігор, які розвивають якісне мислення, математичні здібності, моторику. І взагалі мислення, фантазування, тобто, всебічний розвиток дитини.

Гості розповідають, що з задоволенням відгукнулися на запрошення полтавців, адже багато чули про цікавий інноваційний досвід, що запроваджується в закладах дошкільної освіти міста на Ворсклі, та бажають перейняти цікаві родзинки у себе.

Тамара Верещака, голова ГО «Асоціація працівників закладів освіти» м.Херсон

- Ми ставим кожному завдання – після поїздки ти повинен щось змінити в себе, запозичити. Я думаю, що після відвідин Полтави проводитиметься робота по вдосконаленню наших дошкільних закладів.

Взагалі ж у Полтаві – 55 закладів дошкільної освіти різного типу та форм власності. Тож гостям запропонують ознайомитися з досвідом природнього оздоровлення малюків, методикою малювання на воді Ебру, технікою плетіння куміхімо, ткацтва, із здоров'язбережувальними технологіями, досвідом роботи з дітьми із порушеннями мови. А ще презентують роботу ресурсної кімнати та інклюзивних груп.

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- І методика Порфірія Іванова, і різноманітна гурткова робота, яка проводиться в дошкіллі. Нам є що показати.

Також для гостей заплановані екскурсії містом та до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

Стрічка новин