Полтавців просять бути пильними

Полтавців просять бути пильними

На місцевору ринку з’явилися підроблені рибні консерви.

Держпродспоживслужба в Полтавській області виявила на полтавських прилавках фальсифіковані товари – рибні консерви ТОВ «Альфа-Етекс», вироблені з сировини ТОВ «Інтерфлот».

У Полтавській обласній Держпродспоживслужбі повідомляють: на ринку з’явилися фальсифіковані рибні напівфабрикати. Мова йде про продукцію виробництва ТОВ «Альфа-Етекс» ТМ «Аквамарин» сайру атлантичну натуральну та товстолобик обсмажений в томатному соусі, вироблені з сировини ТОВ «Інтерфлот».

За словами експертів, ними був отриманий лист від ТОВ «Альфа-Етекс», в якому повідомляється, що з 31.12.18 фірма не співпрацює з постачальником сировини ТОВ «Інтерфлот». Таким чином виявлені зразки продукції ТМ «Аквамарин» (код виробника В05) вагою нетто 230 грамів «Сайра атлантична натуральна» з маркуванням дати виробництва 18.01.19, 18.02.19 та «Товстолобик обсмажений в томатному соусі» з маркуванням дати виробництва 11.03.19 є підробкою.

Держпродспоживслужба в Полтавській області просить жителів бути пильними та звертати уваги на фальсифіковані продукти, які можуть становити небезпеку для організму людини.

Стрічка новин