У мікрорайоні Сади-2 відреставрували два дитячі майданчики

Ремонтні роботи з реконструкції та оновлення двох дитячих майданчиків у мікрорайоні Сади-2 завершені. Один з них знаходиться у дворі будинку по вулиці Героїв АТО, 114, інший – по бульвару Євгена Коновальця, 7. Ініціатори, а це команда Соціал-демократичної партії, облаштували майданчики яскравими гойдалками, гірками та розвивальними тренажерами.

Блискучі гірки, велика пісочниця, де можна не лише гратись, а ще й навчитись рахувати на спеціальних тренажерах, зручні турніки, на яких вправляються непосидючі дітлахи. Пані Людмила приїхала сюди у гості. Поки розмовляє з подругою, її онука із новими маленькими подругами «тестує» новенькі гойдалки та каруселі. 

Людмила Гордієнко, полтавка

- Ми тут другий раз, і нам тут подобається. Дуже багато забав для дитини, тому ми сюди приїхали.

Кароліна

- Мені тут дуже подобається.

А от інша Людмила тут із донькою Євою. Каже, приходять сюди щодня і дуже радіють осучасненню майданчика. Адже раніше він був в аварійному стані. Майже всі гойдалки були зламані або пошкоджені. 

Олена Чірікова-Зоріна, депутатка Полтавської міської ради (від Соціал-демократичної партії)

- В цьому місяці в мікрорайоні Сади-2 за моєю ініціативою було відремонтовано два дитячих майданчика. У сквері даному по вулиці Євгена Коновальця та по вулиці Героїв АТО, 114, корпус 2. Я дуже рада, що колеги по моїй фракції підтримали мою ініціативу, і зараз ми бачимо оновлений дитячий майданчик.

Ще влітку 2018-го активісти разом з Оленою Чіріковою-Зоріною зробили спробу відновити майданчик по вулиці Героїв АТО, створивши справжній сучасний простір для дітлахів. Подавали проєкт «Сучасний двір» до програми «Бюджет участі». І хоч тоді ініціатива не знайшла достатньої підтримки, нині мрію мешканців таки втілили. І про майданчик у сквері не забули.

Олена Чірікова-Зоріна, депутатка Полтавської міської ради (від Соціал-демократичної партії)

- На цей дитячий майданчик було виділено 135 тисяч, і по Героїв АТО, 114 – 150 тисяч гривень.

Стрічка новин