У спортклубі «Спартак» не працює басейн

Кошти сплатили, але послугу не отримують. У спортивному клубі «Спартак» полтавці придбали абонементи, але в кінці вересня басейн закрили. Кошти назад не повертають, пропонують написати заяву, але коли її розглянуть – невідомо. Офіційних відповідей люди не мають. Коли вирішиться питання з басейном – невідомо, як залишаються загадкою для полтавців і причини його закриття. Деталі знає Анна Ружін.

Кошти сплатили, але послугу не отримують. Сергій Шмиголь має повну карту, та й мамі придбав абонемент в басейн. Але ця послуга для них не доступна. 

У соціальній мережі Фейсбук виставили пост, що басейн не буде працювати з 27.09 з технічних причин. У коментарях під постом полтавці почали активно писати.

- Дайте, будь ласка, офіційну відповідь з питання як басейну, так і взагалі функціювання клубу в майбутньому. Обіцяли дати відповідь 10 числа, але її так і немає. Якщо ви думаєте, що це все так буде і далі, то ви помиляєтесь. Люди заплатили чималі кошти за абонементи, але не отримують ні послуг, за які заплатили, ні відповідей на питання. 

- Сьогодні прочитала статтю, що оренду не продовжили. У мене повний абонемент, тільки почався, я віддала за нього свою місячну зарплату 5225 грн. І сьогодні від жінок чула, що гроші не повернуть. 

- Так якщо клубу місто не продовжив оренду басейну, то як це буде?

- Такої інформації у нас немає.

Сергій Шмиголь, полтавець 

- Пишемо заяви на повернення коштів, але це поки що заяви, ніяких дій далі немає. Чим це закінчиться – невідомо.

У міській раді інформацію з приводу оренди підтверджують.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Дане приміщення є міською комунальною власністю, але десятий рік вже перебуває на балансі приватного підприємства. Нами за три місяці, як цього вимагає закон, було надіслано повідомлення про те, що даному приміщенню не будемо продовжувати оренду. І хочемо повернути в комунальну власність.

Сергій Шмиголь каже, що абонементи почали продавати перед закриттям басейну. 

Сергій Шмиголь, полтавець 

- За місяць чи за 2 тижні до того, як закрили басейн, почали розпродаж абонементів у тому числі й басейну. З шаленими скидками, дають відтермінування на місяць, два, три. Аби лише купували. А потім через деякий час просто закрили басейн. Хоча про те, що в них закінчується оренда, вони знали раніше. І це природньо.

На думку чоловіка, не лише питання продовження оренди є проблемою. Сам стан приміщення – теж незадовільний і давно потребує ремонту. А в останній час, каже Сергій, відійшла і стінка на 30 сантиметрів. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Тут потребує ремонту як дах, басейн, так і більшість приміщень, які перебували в оренді в минулого орендаря.

За коментарем ми звернулися до адвоката. Останній каже: якщо немає договору, то щось довести буде важче, але варіанти є. 

Тарас Захаров, адвокат 

- Потрібно стягувати оці кошти. Тоді варто робити скріншоти з сайтів, можливо, вони отримували якісь пропозиції на вайбер. Щоб підтвердити, що суму, яку вони сплатили, вони сплатили саме за послугу з користування басейном.

У спортивному клубі адміністратор претензії не коментує. Обіцяли, що керівництво з'явиться з понеділка. Записали наш номер телефону, але дзвінка у відповідь так і не отримали. 

Ми у свою чергу залишаємо за цією стороною право висловити свою позицію та пояснити, як буде вирішуватися питання з абонементами полтавців.

Стрічка новин