Мільйон – на спортивну залу

У Полтавській загальноосвітній школі I-II ступенів №15 відкрили капітально відремонтовану спортивну залу. З цієї нагоди завітали представники Полтавської міської ради. Який вигляд зараз має оновлена зала, бачила наша знімальна група.

Вероніка Крутогуз навчається у 5 класі. Говорить, загальноосвітні предмети — це, звісно, цікаво, проте найбільша її пристрасть — позашкільні заняття з туризму. Дівчинка вправно користується компасом, карабінами, мотузками тощо. Вона не заблукає у лісі, з легкістю підніметься на гору та розведе багаття.

Вероніка Крутогуз, школярка

- Мені це дуже подобається. Я вже виграла два тур зльоти й в мене дві медалі за перше місце. Туризм мені подобається тому, що там треба лазити, бігати, можна більше дихати свіжим повітрям.

Полтавська загальноосвітня школа 1-2 ступенів 15 славиться своїми спортивними досягненнями. Так у 2009 році команда школи стала чемпіоном України з велосипедного туризму. Аби такі перемоги примножувались у навчальному закладі капітально відремонтували спортивну залу.

Лідія Боряк, директорка Полтавської ЗОШ I-II ступенів №15

- Вікна світлі, великі. Працівникам, які обслуговують цей зал, стало простіше прибирати його, тому що підлога рівна. І, звичайно, вчитель фізкультури, мабуть, найбільш щасливий, тому що він тепер не думає, що діти перечепляться, не думає про те, що на голову може впасти шматок глини. Тобто, тільки позитивні емоції у всіх.

З нагоди відкриття оновленої спортивної зали учні підготували свято «По життю крокуємо здоровими». На нього завітали представники Полтавської міської ради.

Світлана Нестуля, заступниця Полтавського міського голови

- У цій школі туризм розвинений на такому рівні, що тут проходять не тільки міські змагання, а й обласні. Тому вирішили відремонтувати в цій школі спортивну залу тому, що вона вже давно потребувала ремонту.

На ремонт, який тривав майже 2 роки, витратили близько мільйона гривень.

Стрічка новин