У Полтаві дітей залучають до активних видів спорту

У мікрорайоні «Сади-2» для місцевих дітлахів просто неба провели військово-тактичну гру лазертаг. Для цього маленьким мешканцям мікрорайону роздали сучасне електронне обладнання та допомогли організувати справжні командні змагання. Ініціювала дозвілля для малечі команда Соціал-демократичної партії за допомогою «Полтавського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Лазертаг – порівняно новий вид спорту для Полтави, тому в нього залюбки грають і хлопці, і дівчата. З цікавістю вдягають спеціальне обмундирування та беруть електронне знаряддя у інструктора. Завдання гри – поцілити у суперника безпечним інфрачервоним променем. Якщо влучив – на голові в іншого гравця спрацьовує спеціальний датчик.

Артур Топалов, школяр

- Ми тут зараз змагаємось та, в принципі, виграємо. Це дуже гарна гра. Це те, що я обожнюю.

Гра – безконтактна та розвиває тактичне мислення і фізичний стан гравця. А також – це гідна альтернатива віртуальним іграм за комп'ютером, впевнена директорка Полтавського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».  

Говорить, в останні теплі дні намагаються влаштовувати якомога більше подібних змагань для школярів під відкритим небом. 

Оксана Назаренко, директорка КЗ «Полтавський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

- Коли ми в липні закупили це обладнання, у нас фактично немає дня вільного, коли воно не застосовується.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Такі заходи ми проводимо в мікрорайонах міста для того, щоб популяризувати спорт, для того, щоб залучати дітей безпосередньо за місцем їх проживання.

Представники Соціал-демократичної партії ставлять на меті розвиток фізичної культури серед дітей і молоді, активно залучають підростаюче покоління до спорту. Тому намагаються влаштовувати побільше активностей для дітей у всіх районах міста. Зокрема, і на Садах-2.

Олена Чірікова-Зоріна, депутатка Полтавської міської ради

- Діти дуже полюбляють дану гру, тому я звернулась до директора закладу «Центр здоров’я «Спорт для всіх», до Оксани Юріївни. Вона з радістю погодилась провести для нас даний захід.

Маленьких учасників відзначили спеціальними грамотами. А також  подарували блокноти та цукерки.

Стрічка новин