У школах та садочках в Гадячі контролюватимуть систему харчування за міжнародними стандартами

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Представники влади Гадяча розповіли, як система харчування в закладах освіти буде переходити на рейки НАССР.

У дитячих садках та школах Гадячу збираються ввести НАССР, тобто міжнародну систему аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках. Вона забезпечуватиме ідентифікацію, оцінку і контроль безпеки харчових продуктів.

Перехід на систему НАССР був ініційований Мінагрополітики України. За коментарем очільника відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Станіслава Бутенка, нова система не вносить якісь принципово нових правил та вимог до безпечності харчових продуктів, проте її втілення є обов’язковим.

Відповідні документи вже розглядались на нараді директорів. Були визначені уповноважені особи, які контролюватимуть впровадження НАССР в закладах освіти. Також посадовець повідомив про наявність домовленості з Сергіївською та Петрівсько-Роменською ОТГ на проводження спільного навчання освітян у Полтавському університеті кооперації, після чого кожен заклад почне впроваджувати НАССР відповідно умов та виробничих потужностей.

Водночас, проводитимуть роботу з оновлення технічного оснащення харчоблоків шкіл та садочків. Так, булареконструйована їдальня школи № 2, а наступного року відремонтують харчоблок у ліцеї ім. Олени Пчілки.

Стрічка новин