Оман інвестуватиме в аграрну галузь Пирятина

Бізнесмени з Оману зацікавилися пирятинською аграрною галуззю і готові інвестувати в неї кошти.

Нещодавно делегація із цієї країни побувала у Пирятині. Її представники зустрілися із місцевою владою та підприємцями. Іноземні гості детально аналізували економічний потенціал району, розповідали про своє бачення співпраці з ним. Вони наголошували, що зацікавлені вкладати інвестиції в землю і у виробництво продукції. Господарі одразу називали їм конкретні села та земельні ділянки, які, на їхню думку, вже давно чекають на інвесторів. Зокрема, пропонувалося двадцять п’ять гектарів під облаштування індустріального парку. Також висловлювалася пропозиція інвестувати кошти в розвиток пирятинського кінного заводу.

Голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк та голова Торгово-промислової палати Оману Аль-Каабі підписали меморандум про співпрацю. Обидві сторони сподіваються, що співробітництво поглиблюватиметься і буде обопільно вигідним.

Аль-Каабі, президент Торгово-промислової палати Оману 

- Дуже гарне склалося враження про агроінвестиції до вашого району. Будуть оманці вкладати інвестиції. У них дуже гарне враження, вони бачуть великий потенціал. Є певні моменти, які треба вирішити. Думаю, з часом це налагодиться. Вражений, які тут гарні поля, скільки різних сільськогосподарських культур посаджено. Запрошуємо усіх українських інвесторів теж приїхати до нас, подивитися, як ми живемо.

Стрічка новин