«Зовнішні освітні оцінювання: стратегування та реалізація»

У Полтаві на базі Наукового ліцею №3 відбулася зустріч керівників закладів загальної середньої освіти, їх заступників із представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.  Близько 150 освітян зібралися в залі, щоб обговорити плани, позитивні зміни та недоліки. Деталі - у сюжеті. 

У залі зібралися освітяни. На них чекає зустріч із представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. У залі керівники закладів загальної середньої освіти та їх заступники. Серед гостей директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. До Полтави приїхав, щоб обговорити питання якості наданання освітніх послуг та покращити показники зовнішнього незалежного оцінювання.

Олександр Сидоренко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

- Як якісно підготуватися до циклу зовнішнього незалежного оцінювання, як зробити так, щоб кожен абітурієнт, який прийде на пункт тестування мав комфортні умови для здачі ЗНО, зміг продемонструвати свої знання і процедура пройшла чесно. Тому, ми сьогодні в Полтаві та хочемо розповісти директорам шкіл про ряд системних факторів, які виникають у процесі організації ЗНО останнім часом,обговорили проблеми, які в центрі. 

Обговорили і що потрібно робити для того, аби покращити рівень знань дітей і зробити їх конкурентоспроможними. Серед присутніх і  директорка Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38 Тетяна Веркалець. Жінка говорить, що у їх навчальному закладі дітей готують до тестування. При цьому викладацький склад намагається вивчити щось нове, хоча вчителі й так мають високий рівень підготовки. 

Тетяна Веркалець, директорка Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38 

- Зустрічі відбуваються декілька разів на рік: аналітичні, настановчі чи зустрічі в адміністрації шкіл, які приймають ЗНО. Намагаємося нічого не пропускати, тому що від того, як ми донесемо навіть технічну інформацію до наших учнів і батьків, буде залежати рівень організації незалежного оцінювання, проведення та результати.

Заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля говорить, що для забезпечення освіти у Полтаві будуть робити все необхідне. 

Світлана Нестуля, заступник міського голови з гуманітарних питань

- І будемо говорити про ті можливості, які надані сьогодні першачкам для розвитку того потенціалу, що є в кожної дитини. І та комфортна обстановка, яка створена, і матеріальним забезпеченням і методичним забезпеченням вчителів, і тією технікою, що забезпечує НУШ. Я вважаю, що у них є всі можливості для розвитку та навчання.

Стрічка новин