Полтавець пройшов у фінал «Ліги сміху» Ізраїлю

Незабаром відбудеться фінал, де Костянтин Ізюмов з дружиною змагатимуться ще з трьома командами.

Полтавський шоумен у парі зі своєю дружиною Валерією вийшли у фінал. Подружжя вже безліч разів брали участь в різних гумористичних проектах, наприклад «Розсміши коміка». Пара познайомилася на Всеукраїнській «Лізі сміху».

Костянтин розповів, що шоу в Ізраїлі майже нічим не відрізняється від українського, хіба що поруч море та теплiше, ще цікаво те, що третина населення говорить на зрозумілій мові. У другому сезоні присутні учасники з багатьох країн: з Росії, України, Азербайджану, тощо. Присутні й багато відомих тренерів, такі як Олександр Степаненко, Іван Люленов та Гліб Тимошенко.

Тренером Костянтината Валерії Ізюмових виступив Сергій Сивохо, шоумен та ведучий телепрограм. Можна додати, що раніше, в першому сезоні шоу Костянтин заміняв одного з тренерів. В Ізраїлі «Ліга сміху» дуже популярна, на захід приходять навіть представники влади. На одній з ігор навіть був присутній Геннадій Надоленко, посол України.

Фінал ігор відбудеться в наступному місяці, де братимуть участь 4 команди. Костянтин сказав, що жарти та сценки придумуються самостійно.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію