У Миргороді поховали Ярославу Никоненко, яка загинула на Донбасі

Сьогодні у Миргороді прощалися із Ярославою Никоненко, солдатом 101-ї бригади охорони Генштабу Збройних Сил України.

Вона загинула 15 жовтня у Мар’їнці від кулі снайпера. Жінці було лише 36 років. 18 жовтня у Миргороді оголосили днем жалоби за загиблим учасником Операції Об’єднаних Сил. Провести Ярославу в останню путь прийшли рідні, друзі, військові побратими, чимало містян та гостей Миргорода.

Сергій Соломаха, міський голова Миргорода

- П'ять довгих років триває російсько-українська війна. На ній – ми всі: з молитвою і зброєю. Дорогою ціною наші військові та волонтери наближають довгоочікувану перемогу.  Розумію, що біль від тяжкої втрати нічим не заповнити. Але бажаю всім бути сильними у цей скорботний час.

Сергій Малахов, т.в.о. командира 101 бригади оборони Генерального штабу ЗСУ, полковник

- Ми сьогодні вшановуємо Ярославу – життєрадісну, доброзичливу, веселу жінку, яка є прикладом військового обов'язку, дисциплінованості, жертовності не тільки для військовослужбовців Збройних Сил України, а й для всіх громадян України.

Сім'ю Никоненків у Миргороді добре знають. Батько Сергій Никоненко виховував двох доньок: Ярославу та молодшу Богдану. Із початку війни на Донбасі пішов добровольцем в армію, служив у батальйоні «Айдар», був коригувальником вогню артилерії. Богдана ж влаштувалася на службу в санітарний взвод, а Ярослава займалася волонтерством. Сергій Никоненко загинув 18 січня 2015 року у селі Трьохізбенка на Луганщині, коли снаряд бойовиків влучив у школу, де були українські військові. За голову Никоненка терористи готові були заплатити 450 тисяч доларів.

Невдовзі після смерті батька Ярослава пішла до війська. 15 жовтня вона несла службу на передовій в складі підрозділу 101-ї бригади охорони і отримала кульове поранення від ворожого снайпера.

Поховали Ярославу Никоненко у Миргороді на Алеї Слави.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію