20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

У Полтаві відбулася акція «Рожева стрічка».

Її мета – поширити інформацію про профілактику раку молочних залоз, розповів співорганізатор заходу – доктор медичних наук Володимир Баштан. За його словами, акцію провели напередодні Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози, який відбудеться 20-го жовтня. Володимир Баштан каже: у заході взяли участь 15 волонтерів, які роздавали перехожим інформаційні листівки. Сам медик консультував бажаючих щодо профілактики захворювання. Захід тривав дві години. Акція відбулася в одному із торгових центрів Полтави. 

Володимир Баштан, завідувач кафедри онкології УМСА 

- Ми вибрали цей заклад, де велике скупчення людей, і ми хочемо всіх попередити лікувати передракові стани. Це і мастопатії (у народі називаються) – дисгормональні гіперплазії. А вони бувають різних рівнів. Ми повинні лікувати їх, проявляти, щоб не було, або виявити у ранній стадії онкопроцес. Й тоді буде лікування успішним.

Анастасія Ярославцева, волонтерка акції «Рожева стрічка» 

- На фоні цієї акції ми максимально опитуємо, намагаємося донести та поширити інформацію про те, наскільки ця проблема є глобальною. За допомогою листувань, за допомогою роздачі листівок ми інформуємо людей, закликаємо їх до профілактики. Адже здоровий той, хто обізнаний.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію