Дорожники Полтавщини готуються до роботи взимку

Це питання вони активно обговорювали на нараді в облдержадміністрації. 

Спілкувалися керівники районів, об’єднаних територіальних громад та підрядники. Зазначалося: для прибирання снігу уже готово 225 одиниць техніки.

Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області»

- Це мінімальна необхідна кількість. Її загалом треба набагато більше. Ми по кожному району планували основний перелік техніки. Необхідно, якщо будуть такі катаклізми, як у минулому році.

Агентство місцевих доріг склало план підготовки до зими. Спільно із місцевою владою визначено дороги, які підлягають першочерговому прибиранню. Уже закуплено протиожеледні матеріали, перевірено місця її зберігання. І навіть, незважаючи на недостатнє фінансування, дорожники обіцяють, що усі необхідні роботи проводитимуться чітко, вчасно та якісно.

Представники районів наголошували, що в основному на місцях до зими готові. Погану ж якість сільських доріг пояснюють і тим, що чимало з них не прийнято на баланс місцевих громад.

Сергій Сіряченко, в.о. голови Лубенської райдержадміністрації

- У доріг повинен бути власник. Якщо буде дійсно розроблено проект реконструкції цих доріг, тобто, це буде поточний, ямковий, середній чи капітальний ремонт. І буде виділено достатньо коштів, тоді дороги у нас будуть кращими, ніж на сьогоднішній день.

Стрічка новин