Миргородець вкотре постане перед судом за наркотичні злочини

Миргородець вкотре постане перед судом за наркотичні злочини

Миргородська місцева прокуратура затвердила та направила до суду для розгляду  по суті обвинувальний акт за ч. 2  ст. 307 та ч. 2 ст. 309 КК України стосовно 38-річного жителя Миргорода.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік, будучи раніше неодноразово судимим за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, маючи не зняту та не погашену судимість, у березні 2019 року під час іспитового терміну знову вчинив злочин. 

Зокрема, незаконно придбав, зберігав та продавав у медичних шприцах опій ацетильований. Доза особливо небезпечного наркотичного засобу коштувала 500 грн.  Окрім цього, під час проведення санкціонованого обшуку за місцем фактичного проживання особи правоохоронці виявили і вилучили залишки вищевказаного наркотику.

Довідково: ч. 2 ст. 307 КК України – незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут особливо небезпечного наркотичного засобу, вчинені повторно особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст.. 309 КК України;

ч. 2 ст. 309 КК України – незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинені повторно особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 307 КК України.

Стрічка новин