Троє чоловіків загинули у каналізаційному колодязі

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом загибелі трьох чоловіків. 

Вони загинули у вигрібній ямі біля приватного будинку у місті Лохвиця Полтавської області. Про це розповіла речниця обласної поліції Поліна Ларіна. Ці фото – з місця події, яка сталася напередодні близько 17.30, розповіла Поліна Ларіна. За її словами, вік загиблих: 35, 39 та 49 років, всі вони – місцеві мешканці.  

Поліна Ларіна, головна спеціалістка відділу комунікації ГУ НП в Полтавській обл.

- Власник будинку зі своїм родичем проводили розчищення каналізаційного колодязя. Після того, як дружина побачила, що впав спочатку власник домогосподарства у цей колодязь, потім його родич, вона побігла й покликала на допомогу сусіда. Сусід прибіг, намагався щось зробити, також він поглянув у колодязь, втратив свідомість і впав у колодязь. І коли вже приїхали медики, то, відповідно, чоловіки вже загинули. Попередньо встановлено, що вони надихалися парами аміаку.

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків зі ЗМІ ГУ ДСНС у Полтавській області

- Бійці державної служби з надзвичайних ситуацій, які прибули на виклик, у захисному спорядженні та в апаратах захисту органів дихання вилучили тіла загиблих із вигрібної ями. Для проведення робіт залучалося три чоловіки особового складу та одна одиниця техніки.

Поліна Ларіна, головна спеціалістка відділу комунікації ГУ НП в Полтавській обл.

- Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією «до з’ясування причин смерті», за статтею 115-ю ККУ частиною другою – це загибель двох і більше осіб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію