Тримання під вартою для підозрюваного у жорстокому побитті Дениса Руденка

В Апеляційному суді Полтавської області розглянули скаргу підозрюваного Георгія Полонського щодо зміни запобіжного заходу. Він вимагає замінити тримання під вартою на домашній арешт у нічний час. Нагадаємо, чоловіка підозрюють у жорстокому побитті відеооператора Дениса Руденка. Останній помер у лікарні, не приходячи до тями. Чи змінили міру запобіжного заходу для підозрюваного, знає Юлія Хаврель.

Розгляд справи розпочався о 14.00 годині. На засіданні присутні потерпіла – мати Дениса Руденка, її адвокат Інна Мілєвська, прокурор Іван Кінаш та підозрюваний Георгій Полонський разом зі своїм адвокатом Володимиром Матвійцем. Останні оскаржують рішення Октябрського районного суду Полтави та вимагають зміни запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт у нічний час.

Володимир Матвієць, адвокат підозрюваного

- Доказів того, що він може переховуватись, крім тяжкості покарання, яке йому буде призначено у разі доведення його провини, та думки слідчого прокурора, інших доказів в матеріалах справи немає.

Георгій Полонський, підозрюваний

- Ваша честь, я не скоював цього злочину. Мені нав'язують те, чого я не робив. Мене роблять цапом-відбувайлом.

Сторона ж потерпілих наполягала на тому, щоб запобіжний захід залишився незмінним. За словами прокурора, підозрюваний – неодноразово судимий, не має зареєстрованого джерела доходів та може тиснути на єдиного поки що свідка – дружину Дениса Руденка Катерину Руденко. Вона була на місці події і все бачила.

Іван Кінаш, прокурор

- Я вважаю, що апеляційна скарга зі сторони захисту є необґрунтованою і не підлягає задоволенню. Я переконаний, що ухвала слідчого судді Октябрського районного суду є обґрунтованою і суд досить чітко розібрався в даній ситуації.

Тетяна Руденко, матір Дениса Руденка

- Він не тікає і нікуди не переховується тільки з тієї причини, що він може робити все, що завгодно, а йому за це нічого не буде. Виходить так.

Також під час судового засідання з'ясувався ще один факт.

Олександр Крючко, слідчий у справі

- Коли я йому повідомив про підозру і намагався вручити клопотання про застосування запобіжного заходу, він раптово зник з місця події на невідомому автомобілі. Не було змоги ні вручити клопотання про застосування запобіжного заходу, і не було можливості надати повістку про виклик.

Порадившись, колегія суддів ухвалила: відмовити у задоволенні апеляційної скарги та залишити Георгія Полонського під вартою.

Стрічка новин