Відзначили полтавських чемпіонів Європи та світу з різних видів спорту

Відзначили найкращих. Сьогодні у Полтавській міській раді нагородили провідних спортсменів за здобутки у 2019 році. Окрім дипломів, чемпіони отримали грошові винагороди. Відповідне рішення прийняли депутати міськвиконкому. Кого нагороджували та скільки коштів отримали спортсмени, знає Марина Покшіна.

У залі Полтавської міської ради зібралися чемпіони світу та Європи. Їм вручають нагороди за високі спортивні досягнення секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота та депутат Анатолій Клименко. Відповідне рішення виконкому було прийняте ще 9 жовтня цього року. А саме: виділити кошти з міського бюджету для стимулювання спортсменів вищої майстерності. Першою відзнаку отримує Оксана Хруль. Дівчина розповідає: це не перша нагорода від міської ради.

Оксана Хруль, нагороджена

- Я займаюся з дитинства, це не перша нагорода від нашого міста. Нас місто підтримує, ми йому дуже вдячні.

Далі нагороду отримує вихованка Полтавської обласної школи Вищої спортивної майстерності Ольга Корсун. Дівчина стала чемпіонкою Всесвітньої Універсіади з легкої атлетики. До перемоги йшла 11 років. Ділиться: приємно, окрім диплома, отримати й грошову винагороду в розмірі тридцяти тисяч гривень. 

Ольга Корсун, нагороджена

- Такого рівня – це перша нагорода, наскільки вистраждана, виплакана, випрацьована, довгоочікувана, так би мовити. Тобто, чемпіонські титули були щорічно, а така серйозна медаль виборона вперше.

Наступного нагороджують спортсмена з легкої атлетики Олега Федорка. Він став чемпіоном Європи з легкої атлетики. Займається спортом ще з 2007 року. Ділиться: результати завжди показував гарні.

Олег Федорко, нагороджений

- За цей час встановив 4 світових рекорди в категорії 60+. Займаюся в тиждень 4-5 разів.

Депутат Полтавської міської ради Анатолій Клименко задоволений кількістю чемпіонів. Говорить: радіє за земляків. Вважає правильним рішення заохочувати спортсменів. 

Анатолій Клименко,депутат Полтавської міської ради

- Приємно відчути, що в місті дійсно є справжні спортсмени, які не просто вибрали собі вид спорту, а й прикладають усіх зусиль, щоб виграти, перемогти і принести славу не лише собі, а й місту, в якому вони живуть.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота розповідає: окрім того, що вони повертають у комунальну власність спортивні зали, як, наприклад, палац спорту «Спартак», чемпіонів підтримують фінансово. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Я вдячний депутатам міської ради, які підтримали таке рішення і виділили найкращим спортсменам, які здобули видатні нагороди: це чемпіони світу, чемпіони Європи, виділили кошти, щоб преміювати цих спортсменів, особливо це важливо у передолімпійський рік, коли ця мотиваційна допомога і підтримка надважлива.

Загалом сьогодні відзначили близько 20 спортсменів. Сертифікати отримали чемпіони на 2000, 20 000 та 30 000 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію