Комісія подовжила термін розміщення полтавських кіосків "Кулиничі"

Комісія подовжила термін розміщення полтавських кіосків "Кулиничі"

Не дивлячись на рішучий протест патрульної поліції, комісія з розміщення тимчасових споруд у Полтаві винесла на розгляд міськради питання про подовження на рік ліцензії МАФів «Кулінічі»

У Полтаві пройшло засідання комісії з розміщення тимчасових споруд міської ради, на якому посадовці прийняли рішення продовжити термін розміщення «Кулінічів» на вулицях міста. Проти такої розв’язки виступали патрульні, які сигналізували про масові порушення розташування кіосків.

Так, МАФи, розміщені за адресами Героїв Чорнобильців, 1 та Собороності, 79, мають низку локаційних порушень, серед яких: близькість до пішохідних переходів, розташування на тротуарах поряд з проїжджою частиною.

Зі слів заступниці мера Полтави Тетяни Юрченко, керуватися тільки нормами патрульної поліції при вирішенні питання з МАФами недоцільно та економічно невигідно. Адже демонтаж кіосків вимагатиме виділення великих коштів з міськбюджету, яких просто немає. Комісія пообіцяла провести роботу щодо зменшення кількості порушень, тобто вирішувати питання «структуровано та поступово».

Проти подовження терміну розміщення МАФа на зупинці міського транспорту «Технічний університет», що на просп.Першотравневому, виступив Проректор ПНТУ Анатолій Мартиненко, який зазначив незадовільний санітарний стан кіоску та порушення правил ДБН. Комісія погодилась з доводами освітянина та пообіцяла доопрацювати це питання на наступному засіданні.

Стрічка новин