Руденківські ветерани виграли футбольний турнір

Руденківські ветерани виграли футбольний турнір

Минулими вихідними на міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям Новосанжарського навчально-виховного комплексу відбулися районні змагання з міні-футболу серед ветеранів, присвячені вшануванню пам’яті видатного українського футбольного тренера Валерія Васильовича Лобановського

Турнір започатковано за ініціативи голови Новосанжарської районної ради Геннадія Супруна.

За жеребкуванням, 5 команд були розподілені на дві групи. У першій підгрупі у захоплюючому поєдинку руденківська «Зоря», поступаючись у першому таймі з рахунком 1:4, все ж здолала опір стовбинодолинського «Колоса» – 8:6. У іншій групі спочатку не виявили сильнішого ФК «Полузір’я» та «Дружба» (Нові Санжари) – 1:1. Потім лелюхівська «Ворона» по черзі перемогла ФК «Полузір’я» (3:0) та новосанжарську «Дружбу (2:0).

У поєдинку за третє місце «Дружба» (Нові Санжари) перемогла стовбинодолинський «Колос» з рахунком 3:2. А переможцем першого розіграшу районного турніру «Кубок пам’яті Валерія Лобановського» стала руденківська «Зоря», яка у фіналі виявилась сильнішою у поєдинку з лелюхівською «Вороною» – 2:0. Футболісти з Руденківки були нагороджені футбольним кубком та дипломом І ступеня.

Стрічка новин