Школи запрошують зняти продовження серіалу "Шкільне реаліті"

Школи запрошують зняти продовження серіалу "Шкільне реаліті"

Учнів та вчителів запрошують взяти участь у другоу сезоні проєкту «Шкільне reality» та зняти продовження навчального серіалу. Засновниця — одна з 50-ти найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2018 — Галина Пирин — продовжує масштабний навчальний експеримент-конкурс.

Зареєструватись можна до 1 листопада включно за цим посиланням.

«Авторами та акторами серіалу виступають учні та вчителі українських шкіл. В кожному епізоді вони висвітлюють погляди шкільних команд на різноманітні питання, починаючи з розвитку учня як особистості, закінчуючи найважливішими аспектами розвитку країни. Всього до участі в другому етапі зйомок будуть відібрані до 50 команд», — зазначають організатори.

Участь в проєкті безкоштовна. Учасники: пройдуть базове навчання з відеозйомки, монтажу, акторського мистецтва;

  • отримають менторську підтримку від професійних відеографів;
  • розкриють погляди сучасних учнів на ключові питання розвитку країни;
  • отримають ряд призів, включаючи техніку для подальшої реалізації медійних проєктів у своїй школі;
  • представлять свої роботи під час Всеукраїнського шкільного кінофестивалю, який відбудеться на завершальному етапі проєкту.

Минулоріч 15 учнівських команд знімали серіал про шкільне життя на основі реальних історій, а відео викладали в інтернет щодва тижні. Діти передавали естафету на зйомку кожної наступної серії іншій школі. У знімальних груп було по 14 днів, за які школярі мали попрацювати над сценарієм, продовжити наскрізну сюжетну лінію, зіграти ролі, відзняти фрагменти та змонтувати свою серію. Цікаво, що в кожному епізоді обов’язково присутні освітні елементи: уроки, навчальні проєкти чи обговорення вивченого матеріалу.

Учні знімали серіал разом з учителями — керівниками команд та порадниками — експертами з медіасфери, які допомагали дистанційно. Глядачі голосували за найкращу серію на Yuotube-каналі.

Стрічка новин