«Злидні: боротись чи примножувати?»

Дебати між полтавськими студентами на таку тему влаштували в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Котляревського. Так Міжнародний день боротьби з бідністю відзначають в світі щорічно 17 жовтня. Він покликаний звернути увагу на таку соціальну проблему, як бідність, пропагувати заходи по знищенню злиденності.

День боротьби із злиденністю проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Його основна мета – звернути увагу на проблему бідності та шляхи підвищення рівня добробуту людства. 

Лариса Лисенко, координатор центру європейської інформації ПОУНБ ім.Котляревського

- Для нас ця тема актуальна, оскільки за статистикою близько 48 відсотків населення живе менше, ніж на 2 долари в день.

Тож глобальні рішення по підвищенню фінансового статусу населення різних країн світу під час дебатів приймали полтавські студенти – майбутні економісти та юристи. 

Яна Горохова, модератор дебатів

- Тема буде буде їм близька, бо вона має економічний відтінок, не є якась дуже глибока, але базові знання з економіки знадобляться. І як юристам їм буде цікаво перевірити, наскільки логічно вони будуть аргументувати свою думку, і взагалі, чи зможуть аргументувати.

Організатори впевнені – вчитись правильно формулювати думку та «відбивати» аргументи опонента – гарна вправа для саморозвитку молодих людей. Тож подібні «суперечки» на «гарячі» теми планують проводити й надалі.

Стрічка новин