Олександр Шамота продовжує перевірку полтавських спортшкіл

У Полтаві ретельно готуються до нового опалювального сезону. Міська влада постійно моніторить це питання. Передусім, у полі зору – заклади, де навчаються, проводять вільний час або ж тренуються діти. Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота особисто інспектує такі заклади, спілкується із їхніми керівниками та вихованцями. Не стала винятком і Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №1. 

Спортивна зала цієї школи вражає своєю масштабністю. Тут облаштовано доріжки для бігу на сто метрів, місця для стрибків у довжину і висоту. Є боксерські груші, тренажери, навіть лави для відпочинку. Підлога вкрита спеціальним покриттям, на стінах – силуетні малюнки спортсменів.

Незважаючи на велику площу, температура у закладі – в межах допустимої норми.

Олексій Полевий, директор КЗ «Полтавська ДЮСШ №1»

- Школа повністю готова до опалювального сезону. Проведено іспити магістральних труб. Проведено дрібний ремонт опалювальної системи, перевірені лічильники, підписано акт із «Теплокомуненерго». Міська рада повністю нас утримує. Тому всі необхідні матеріали, всі необхідні ремонти робляться за рахунок коштів, які виділяє міська рада. Я повністю задоволений допомогою міської ради.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Школа готова до зими, паспорт отримала. Чекає уже початку опалювального сезону, після чого будемо включати опалення у даній школі.

Наразі у школі займається понад 400 дітей, працює чотири відділення. Групи повністю укомплектовані. Вихованці закладу мають можливість шліфувати свою майстерність із хокею на траві та гандболі, здобувати перемоги у легкій атлетиці і великому тенісі.

Олексій Полевий, директор КЗ «Полтавська ДЮСШ №1»

- У нас у кожному виді є свої здобутки. Ми отримали перші місця у хокеї на траві. Друге місце у чемпіонаті України займає гандбольний клуб «Динамо», сформований із вихованців нашої школи. В легкій атлетиці у нас колишня наша вихованка, яка минулого сезону перейшла у школу вищої спортивної майстерності Ольга Корсун, стала переможницею всесвітніх студентських ігор.

Серед вихованців школи – чимало чемпіонів та призерів змагань різних рівнів. Спортивні ж зали ДЮСШ №1, безперечно, стали для них другою домівкою. А щоб у цих залах було займатися спортом ще комфортніше, міська влада уже сьогодні планує роботи, які проводитимуть наступного року.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Плануємо певні роботи по утепленню стелі на наступний рік. Зараз будемо підраховувати, скільки це буде кошти. Відповідно, будемо закладати кошти на наступний рік.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію