Полтавський університет економіки і торгівлі святкував 58 років

Традиційно на захід запросили випускників закладу вищої освіти, які нині є підприємцями й можуть не лише передати досвід свого професійного становлення, а й запропонувати роботу нинішнім студентам. Під час зустрічі з випускниками та підприємцями міста було підписано угоду про співпрацю між університетом і тендерним майданчиком публічних закупівель «Прозоро». Мета співпраці – покращити підготовку фахівців за унікальною практико-орієнтованою для України освітньою магістерською програмою.

У день святкування на території студентського містечка університету та у стінах самого освітнього закладу проводилось багато цікавих подій зокрема урочисті зустрічі студентів, викладачів, випускників університету з постійними партнерами - представниками вітчизняного бізнесу.

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

- Про співробітництво, про  розвиток освітніх програм, про наукові дослідження, про партнерство при підготовці нинішніх студентів йшлося під час цих зустрічей. Це той шлях на який університет міцно став ще декілька років назад – ми готуємо наших студентів до майбутньої роботи на конкретному робочому місці. Ми повинні чути роботодавців, повинні чути наших студентів й вносити зміни до наших освітніх планів і програм.

Університет прагне завжди бути лідером у суспільно-корисних проектах, дотримуючись концепції «Освіта упродовж життя». Тож з урочистотями у присутності численних гостей було підписано угоду про співпрацю з науковим ліцеєм №3 м. Полтава та меморандум про співпрацю з тендерним майданчиком публічних закупівель «Прозоро». 

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

- Ми підписали угоди про поглиблення партнерського співробітництва зі школами, з роботодавцями. Й сподіваємось, що поступово вибудується цей комплекс: школа – університет – робоче місце чи фірма, який й буде таким інструментом поліпшення підготовки фахівців. Угода дозволяє нам залучити до цієї роботи студентів магістерської програми з публічних закупівель, яка існує, мабуть, в кількох університетах України. Це перш за все набуття ними професійних навичок, компетентностей, які будуть давати можливість після закінчення університету, бути вже уповноваженими особами із закупівель – це новий рівень відповідальності перед суспільством, перед тими фірмами, в яких вони будуть працювати.

Антон Волошин, керівник відділу роботи із клієнтами ProZorro ТОВ «Закупівлі.ЮА»

- Ми будемо допомагати університету шукати потрібну інформацію. Розповідати та навчати ваших студентів, як почати приймати участь на тендерному майданчику «Закупки. ЮА».

До відвертого спілкування в новому форматі про реалії сьогодення у сфері бізнесу, запропонованого студентами університету, відгукнулися молоді, але досвідчені й успішні випускниками, серед яких був Денис Поліщук, депутат Полтавської міської ради 2015-2018 рр., громадський діяч, засновник компанії ТОВ «Royal Group» - лідера ринку мережевого рітейлу. 

Денис Поліщук, випускник ПУЕТ, підприємець

- Я був випускником товарознавчого комерційного факультету. Тобто це товари, які є у продажу, якими ми постійно користуємося. Й у мене ще була комерційна діяльність у даному ВУЗі й це дало можливість скористатися цими навиками у моїй підприємницькій діяльності, щоб розвивати свій бізнес як підприємець.

Спеціально на святкування Дня університету з Києва на зустріч зі студентами приїхав Святослав Заворотній, випускник за спеціальності «Фінанси та кредит» 2014 року. Зараз Святослав працює в бюджетному комітеті Верховної Ради України. 

Святослав Заворотній, випускник ПУЕТ, помічник народного депутата  

- Моя Альма-матер відзначає 58-му річницю від дня свого заснування. Ще під час навчання в університеті ми, під час перших наших лекцій, слухали уважно наших викладачів, які розповідали з якими труднощами стикався й педагогічний колектив нашого ВУЗу. Який ще колись був лише філіалом тодішнього університету у Львові, як це все розбудовувалося, як будувалося приміщення де ми зараз з вами знаходимося. І от власне знаючи, що сьогодні в сьогодні в нас День народження, я просто не мав морального права, аби не приїхати сюди привітати викладачів, які мене вивчили, привітати друзів. Просто поговорити зі знайомими, які на момент мого випуску, вступили до нашого ВУЗу.

Різноманітною програмою святкування Дня Полтавського університету економіки і торгівлі передбачено гостинну зустріч школярів і гостей міста. Для них працювало понад 10 професійно-орієнтованих локацій Малої академії ПУЕТ. На них демонстрували роботу: товарознавців-експертів, експертів-криміналістів, біотехнологів, фінансистів, бухгалтерів, менеджерів, туристів, філологів, міжнародників. Біля університету також працювала фуд-зона, на якій студенти презентували свої страви.

Стрічка новин