В автопарку Полтави підрахували кількість транспорту

В автопарку Полтави підрахували кількість транспорту

Як виявилося, у місті майже немає автобусів

Минулого тижня міськрада опублікувала перелік міського транспорту приватних власників. Згідно із списком, в якому вказується кількість різного транспорту, а також їх вік, виявилося, що в місті майже немає автобусів, а залишившимся понад 20 років.

Більшу частину транспорту становить «Рута» (з 255 — 147 «Рута»). Серед інших маленькі автобуси (Богдан, Еталон). Середній вік транспорту — 11 років. Автобусам MAN та SCANDIA вже більше 20 років.

Що стосується перевізників, в цілому в Полтаві 18 фірм у яких є більше 10 машин.

ТОВ «Люкс-Полтава 2009» належить Іванні Комісар та має 64 машини, велика частина яких «Рута». Також присутні й великогабаритні автобуси, проте вони досить зношені.

ТОВ «Евробус Полтава» принадрежит Михайлу Костову, великому перевізнику. В наявності 41 машина, з яких 4 великогабаритні та мають не такий великий вік, як у попереднього перевізника.

ТОВ «Експрес-лайн» чомусь записано на прибиральницю Марину Швачко. Поліція вважає, що вона є лише підставною особою. Підприємство має 33 одиниці машин, середній вік яких близько 10 років. Також на Марину записано й ТОВ «Делко Компані».

ПП «ЛЮГ» володіє Єлизаветта Теницька, яка можливо є сестрою Юрія Лупаєнка. В основному машини маю вік близько 12 років.

ТОВ «Бас-Експрес» належить Анастасії Чередниченко, доньці колишнього депутата Сергія Чередніченка. Всі машини — маршрутки та маю вік близько 13 років.

ТОВ «Глобус Авто Полтава» має в основному нові автомобілі та належить Юрію Шевчуку.

ПП «Норд-Ост» належить Віктору Онищенку. Автопарк має великогабаритні автобуси. Середній вік машин — 10 років.

ТОВ «Віраж-В» володіє Володимир Горбань. Зареєстровано підприємство 5 років тому та має 11 машин, середній вік яких — 11 років.

Виходить, що автопарк старіє, й на місце «старичків» приходять маршрутки. Автомобілі великого віку оплачують велику амортизацію, а це означає що більше коштує й оплата податків та собівартість перевезень

Стрічка новин