У Кременчуці поліція викрила 4 наркозлочини і 3 факти незаконного зберігання зброї

У Кременчуці поліція викрила 4 наркозлочини і 3 факти незаконного зберігання зброї

Як повідомив заступник керівника управління протидії наркозлочинності поліції Полтавщини Сергій Циганенко, поліція викрила незаконну діяльність різних громадян під час реалізації превентивних заходів у місті. 

Підсумок комплексного відпрацювання Кременчука – п’ять санкціонованих обшуків, проведених за різними адресами, під час яких поліція вилучила наркотики, зброю та набої різного калібру.

За попередньою інформацією, серед вилучених заборонених речовин понад 1 літр, 12 зіп-пакетів і кілька згортків подрібненого канабісу, 7 зіп-пакетів з порошком і пігулками, а також приладдя для виготовлення наркотиків та гроші.

Серед предметів, вилучених за місцем проживання фігурантів та в їхніх автомобілях, також 3 зразки саморобної зброї, 2 пістолети, понад 30 різнокаліберних набоїв та 2 кастети.

Сергій Циганенко зазначив, що наразі поліція чекає на висновки судово-криміналістичних експертиз. Відомості за викритими фактами незаконного поводження зі зброєю та незаконного зберігання наркотичних засобів будуть внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.  

Стрічка новин