Фестиваль хризантем «по-полтавськи»

У парку «Перемога» висадили понад 150 кущів хризантем. Квіти для клумби принесли містяни. Висаджували також самі. Якою ж вийшла клумба, бачила наша знімальна група.

Олександр Гузинін з радістю долучився до акції «Я дарую парку квіти». За його словами, ініціатором участі стала дружина. Відмовляти її не стали, і в гарному настрої всі члени сім'ї долучились до посадки клумби.

Олександр Гузинін, учасник акції

- Дуже цікавий захід. Якось прикрасимо своє місто, і дітей привчимо до такого, щоб у майбутньому вони прикрашали місто.

До заклику про збір хризантем долучилось понад півтори сотні полтавців. Це горщики як від приватних осіб, так і від установ. Тривав збір упродовж тижня. За цей час містяни принесли понад 150 кущів.

Катерина Бабіч, заступниця директора парку «Перемога»

- Сьогодні свято в парку. Йому сьогодні дарують квіти. Сьогодні парк отримає своє яскраве серце, яке пахне хризантемами, і воно подароване тими, хто його любить. Ця акція точно показує, яких жителів має наше місто і як жителі люблять своє місто.

Допомагала у створенні цілісної композиції клумби волонтер-ландшафтник. Аби клумба радувала полтавців не один рік, взимку її вкриють агроволокном, або ж викопають, щоб знову посадити навесні.

Катерина Бабіч, заступниця директора парку «Перемога»

- Складна акція в тому, що професійні моменти складно витримати. Тобто, конкретного візерунка і диктувати колір або діаметр – це не гоже. Люди несуть те, що можуть, те, що мають бажання, те, що їм особисто подобається. Тому ми зробили сортування на кольори і розміри, і вже тільки зараз формуємо той візерунок і саму композицію.

Катерина Бабіч додає: організовуючи акцію, не боялася, що кущі можуть викопати. Адже вірить у доброчесність містян. Слід додати, у Харкові в парку «Фельдмана» пройшов «Бал хризантем». Подібний фестиваль відтепер започатковано і в нашому місті.

Стрічка новин