У Київській районній у місті Полтава раді привітали захисників України

Урочистий молебень, концертна програма, слова вдячності, хвилина мовчання. У Київській районній у місті Полтава раді відзначили День захисника України. На свято запросили ветеранів АТО, бійців ООС, родичів загиблих, ветеранів війни в Афганістані та мешканців Київського району міста.

День Захисника України у Київській районній раді розпочали молитвою. Справили молебень на Алеї героїв, що на Центральному міському кладовищі. Були присутні родичі загиблих атовців та всі охочі. 

Сергій Синягівський, голова Київської районної в м.Полтава раді

- В нас тільки в Київському районі 18 загиблих героїв, які боронили цілісність, незалежність, нашої України.

А пізніше провели вітально-урочисту програму. З листами шани, почесними грамотами, квітами та словами співчуття рідним тих, хто пішов з життя, захищаючи територіальну цілісність України на Сході.  

Серед запрошених - курсанти, військові, члени ветеранських спілок.

Петро Маційчук, голова Київської районної організації ветеранів Афганістану м.Полтави

- Згадую своїх бойових побратимів в Афганістані, і всі роки, всі дні в Афганістані, так як і в наших атовців, була одна єдина думка – захистити Вітчизну, захистити нашу рідну сім’ю, наших дітей і наш український народ.

Пам'ять героїв, імена яких зачитали зі сцени у супроводі оплесків, вшанували хвилиною мовчання. 

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавської області 

- У кого ліворуч тремтить серце при слові «Україна», той, хто знає, що країна починається  з себе, своїх вчинків - поки ще будуть такі чоловіки, такі жінки, Україна буде незалежною.

Стрічка новин