Фотовиставка «На рубежах мужності» – в музеї авіації

«На рубежах мужності». Під такою назвою у Полтавському музеї авіації і космонавтики відкрилася фотовиставка, приурочена до Дня захисників України та до Дня українського козацтва.

Ця презентація –  сімнадцята з проекту «Заради майбутнього», та з успіхом пройшла у столичних Національних бібліотеках імені Ярослава Мудрого та імені Володимира Вернадського, музеях багатьох міст України. В експозиції представлені світлини, що розповідають про героїчний подвиг воїнів Збройних сил України та інших військових формувань, які зараз захищають рідну землю на Донбасі. Їх автори Олександр Маматов та Євген Шваб – офіцери запасу, учасники бойових дій, Революції Гідності, волонтери.

Іван Якушев, перший заст.голови однієї з Полтавських обласних ветеранських організацій

- Тут на фотознімках – і побут, і волонтерська діяльність, все тут є оце робота – віддають шану прикордонникам, оце зустрічають з хлібом-сіллю, це мала частина, оце між боями короткі хвилини відпочинку. Вони починали з 14 року. Було дуже тяжко. Тому що якби не волонтери, то наша армія, вони її, рахуйте, і обули, й одягли, й озброїли в якомусь сенсі. Дуже тяжко було.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію