У Горішніх Плавнях знімають тизер до художнього фільму «Нижній горизонт»

У Горішніх Плавнях знімають тизер до художнього фільму «Нижній горизонт»

Минулого тижня у приміщенні Горішньоплавнівської міської ради пройшла пресконференція стосовно зйомок художнього фільму «Нижній горизонт».

Повідомляє Горішньоплавнівська міська рада на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Ірина Ковальчук повідомила: «Сьогодні в місті відзнято відеоматеріали для тизеру до фільму, який буде згодом презентовано на всеукраїнському та міжнародному рівнях із метою пошуку фінансування для створення повнометражного художнього фільму «Нижній горизонт». Поінформувала, що зйомки велися в міському краєзнавчому музеї, на промисловому майданчику Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, вулицях міста, готелі «Славутич», були задіяні близько 50 мешканців міста. Ірина Ковальчук подякувала Українському культурному фонду (УКФ), міському голові Дмитру Бикову, керівництву ПрАТ «Полтавський ГЗК», членам спортивного клубу «Драгонком» за всебічну підтримку та сприяння в організації зйомок, відзначила місцевих жителів, які знялися в сюжетах.

Наша землячка режисерка Жанна Озірна зазначила, що завжди мріяла повернутися в рідні місця, написати історію, засновану на місцевому матеріалі. Відзначила, що Горішні Плавні мають кінематографічний потенціал. На її думку в місті вдало поєднуються сучасність, первісність природи, вражаючі виробничі краєвиди та цікаве минуле. Жанна Озірна зауважила, що фільм матиме декілька сюжетних ліній, але акцент буде зроблено на досягненні героями психологічного балансу в житті. Герої пройдуть складний шлях, зануряться в історію Другої світової війни, яка змінить їх сприйняття світу та ставлення один до одного, до життя.

Міський голова Дмитро Биков подякував знімальній команді за увагу до міста, до його історії та місцевих жителів. «Приємно, що саме наше місто зацікавило сучасних кінематографів. У Горішніх Плавнях дійсно дуже багато яскравих і унікальних локацій, яких більше немає в жодному місці України. Художній фільм сприятиме промоції нашого міста не тільки в країні, але і за її межами», - наголосив очільник територіальної громади. Бажаємо молодій команді кінематографів вдалого старту, успіхів і досягнення визначеної мети!

До відома:
Тизер (англ. teaser) — рекламне повідомлення, зроблене як загадка, що містить частину інформації про продукт, але ніяк не називає рекламований товар. Тизери зазвичай з'являються на ранньому етапі рекламування товару та служать для створення інтриги навколо нього.

Стрічка новин