Спортивні школи Полтави готові до опалювального сезону

У Полтаві триває підготовка до нового опалювального сезону. Наскільки готові до зими спортивні заклади? Це питання міська влада тримає на постійному контролі. Днями її представники побували у Полтавській дитячо-юнацькій школі №4.

У кількох приміщеннях цього навчального закладу уже провели ремонт, у деяких - ще планують. Втім, головною проблемою школи є дах, який підтікає. А отож, створює певні незручності.

Микола Семеняга, директор КЗ «Полтавська ДЮСШ № 4»

- У нас виготовлялася проектна документація на ремонт даху. Він у нас трішки підтікає. І вимагає ремонту капітального. Міська влада допомагає, всіляко нам сприяє. Наша школа повністю готова до опалювального сезону у зимовий період.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Школа готова до зими. Відповідно є плани на наступний рік. Сьогодні обговорили із керівництвом закладу ті ремонтні роботи. Які будемо планувати у бюджеті наступного року. Є необхідність додаткових робіт. Відповідно, робитимемо усе для того, щоб на наступний рік відремонтувати дах школи. І таким чином вирішити одну із найглобальніших проблем, яка є у цій школі.

Ми побували у кількох залах цього спортивного закладу. Займаються там багатьма видами спорту. Втім, основна спеціалізація - бокс. Наша знімальна група стала свідком тренування майстра спорту міжнародного класу з боксу Олександра Трифонова.

Олександр Трифонов, майстер спорту міжнародного класу з боксу

- Я кожен день проводжу тренування. І роблю це для того, щоб почувати себе добре.

Олександру - 30 років. Більше двадцяти з них він займається боксом. 

Олександр Трифонов, майстер спорту міжнародного класу з боксу

- Важко у будь-якій роботі. Ми, спортсмени -  люди режимні, які віддають своє здоров'я і намагаються максимально його зберегти.

- Чого хочете досягти у боксі?

- Хочу почати свою професійну кар'єру. Трудимося. Терпіння і труд, кажуть, усе перетруть.

Директор школи Микола Семеняга розповів, що у його навчальному закладі навчається близько восьмисот спортсменів. Багатьом вихованцям школа відчинила двері у великий спорт.

Микола Семеняга, директор КЗ «Полтавська ДЮСШ № 4»

- У нашій школі займається Олександр Хижняк, чемпіон Європи іі чемпіон світу із боксу. Також Жеребцов Ростислав - призер чемпіонату світу, чемпіон Європи. Багато інших перспективних спортсменів, котрі демонструють гарні результати на чемпіонатах України і міжнародного рівня.

Звісно, для того, аби демонструвати гарні результати, необхідна суттєва підтримка з боку міської влади. І вона її намагається надавати постійно. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Ми з міського бюджету виділили додаткові кошти в цьому році на придбання інвентарю, на придбання форми. І ця школа – одна із шкіл, які отримали фінансування додаткове. Того, чого не робилося раніше. Мається на увазі закупку інвентаря, форми. Це і взуття для боксерів, і рукавички для боксу. І будемо продовжувати на наступний рік закладати ці кошти, аби діти мали можливість займатися 

Будемо закладати на наступний рік такі ж витрати для того, щоб закуповувати і інвентар, і форму для наших спортсменів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію