У Полтаві цими вихідними зграя здичавілих собак загризла до смерті жінку

Патрульні поліцейські намагалися врятувати жертву. Утім, в цей час агресивні пси кинулися на них. Поліцейські застосували газовий балончик. Лікарі боролися за життя постраждалої. Однак, марно. Жінка померла наступного дня. Місцеві бояться. Пояснюють: зграя собак тримає у постійному страху весь мікрорайон.

Полтавка Оксана Гайдук близько 5.00 ранку прямувала ось цією дорогою на роботу. У цей час тут вже темно і шлях підсвічувала ліхтариком. Раптом, розповідає жінка, почула чийсь стогін та крик про допомогу.

Оксана Гайдук, викликала поліцію

- Я кажу, а що сталося. Вона почала кричати, що вона у воді, її собаки дуже сильно покусали. Я тоді говорю, що зараз подзвоню у поліцію.

За словами Оксани Гайдук, напади собак тут – не рідкість. Вона теж кілька разів страждала від агресивності цих тварин. Того дня Оксана Гайдук одразу викликала поліцейських. Утім, ті потерпілу знайшли не швидко. Владислав Абрамов – один з поліцейських роти №1. Він пояснює: пошуки затягнулися, бо було досить темно. Жінка лежала в хащах поруч з водоймою. За її словами, сюди її стягнули самі собаки. 

Владислав Абрамов, поліцейський роти №1 Управління Патрульної поліції Полт. обл.

- Вона стогнала і просила про допомогу, щоб ми її не залишали, щоб відігнали собак, які її рвали. Отут лежала. Саме лежала на цьому місці. Лежала на досках, в калюжі, грязь, ніч, погано видно було. Іменно на оцих. Отут. Прямо отут. Он сліди крові позалишалися.

Собаки, розповідають поліцейські, шматували жінку. Тварини накинулися і на правоохоронців, коли ті спробували врятувати потерпілу. Патрульним довелося застосовувати проти агресорів газові балончики. Як розповідає Владислав Абрамов, жертва була у тяжкому стані, з сильно понівечененою головою.

Владислав Абрамов, поліцейський роти №1 Управління Патрульної поліції Полт. обл.

- Розірвана голова, так сказати, скальпу взагалі не було, ноги, руки до кісток прокусані та порвані.

Правоохоронці викликали швидку та самотужки почали надавати першу домедичну допомогу. Стан жінкаи, розповідає лейтенант поліції Інга Шкейда, погіршувався щохвилини.

Інга Шкейда, лейтенант поліції

- У неї кровотечі не було вже ніякої, вона дуже хотіла зігрітися і просила води. То ми прикрили, щоб тепліше було їй, і трохи дали їй води. Вона майже нічого вже не могла розповідати, але дуже стогнала, просила про допомогу, благала, щоб її не залишали і просила, щоб приїхали лікарі.

Приїхала швидка. Далі медики разом із ще одним екіпажем поранену підняли нагору і повезли до лікарні. 

Роман Ростовський, черговий хірург Полтавської клінічної лікарні №2

- Бригадою швидкої допомоги доставлена на приймальне відділення в 5.30 пацієнтка з вулиці Лесі Українки. Отримала множинні укушені рани тулуба, кінцівок, голови. Проведена хірургічна обробка всіх ран.

Лікарі зробили все можливе. Утім, врятувати 25-річну жінку не вдалося. Рани виявилися несумісними з життям. Наступного дня вона померла. Жителі сусідніх вулиць зізнаються: зграя здичавілих собак вже давно тримає в страху увесь мікрорайон. 

Катерина Баленко, жителька Полтави

- Я їх бачила: руді та гарні собаки, але злі.

Що саме стало причиною смерті дівчини – переохолодження чи укуси, слідчі ще з’ясувують. Наразі вони чекають висновків експертів. Загиблій було 25 років і звали її Вікторія. Що буде зі зграєю собак, поки що невідомо. Місцеві бояться. Мовляв: спробувавши на смак людське м’ясо, вони можуть і далі нападати. Тому звертаються до міської влади, аби ті вжили заходів та не залишили цих псів на волі. 

Стрічка новин