Полтавська ДЮСШ №4 виборола Кубок області з тхеквондо

Полтавська ДЮСШ №4 виборола Кубок області з тхеквондо

Відкритий кубок Полтавської області відбувся 11-12 жовтня в місті Решетилівка. 

У змаганнях взяли участь 153 спортсмени всіх вікових категорій 2013 року народження. Боротьбу за головний кубок вели 13 команд з міст Кам`янське, Харкова, Черкас, Сум, Полтави та Полтавської області.

В напружених двобоях перше загально командне місце виборола Полтавська ДЮСШ №4, 2 місце посіла команда спортивного клубу «Зірки олімпу» з міста Суми; 3місце отримала команда клубу «PolAgroGym» з Полтави.

Старший тренер відділення тхеквондо ДЮСШ №4 Юрій Шавиро зазначив: на змагання приїхали сильні спортсмени з інших міст. В деяких категоріях боротьба спортсменів тривала до останніх секунд. Кожен з учасників прагнув перемогти та отримати особистий кубок який вручали переможцям змагань. До складу нашої команди входили як досвідчені спортсмени так і ті, які лише набирають змагальний досвід. Приємно що головний кубок залишився в нашому місті.

Перші місця у своїх вагових категоріях вибороли:

– Ростислав Єфименко, Олег Савченко, Ілля Масленко, Олександр Литвин, Павло Адамець, Назар Бабенко, Вікторія Цілуйко, Євгеній Кулаковський, Володимир Ярош (тренер Юрій Шавиро).

– Єгор Яловега, Ліана Шамян, Дарина Семещенко, Даніель Сєбєлев, Дем'ян Кошелев, Артем Журавель, Єгор Болеста (тренер Михайло Шамян).

– Максим Козеренко, Тимофій Лісіченко, Ярослав, Логвиненко (Богдан Зубрійчук).

– Поліна Руденко (тренер Андрій Нечитайло).

В рейтингу тренерів трійка кращих:

Юрій Шавиро – 9 перших місць,

Олександр Хоменко – 8 перших місць,

Віталій Ступак – 7 перших місць

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту міськвиконкому вітає команду ДЮСШ №4 з перемогами на Кубку Полтавської області.

За  матеріалами Полтавської міської ради 

Стрічка новин