Щербанівська сільська рада провела Покровський ярмарок

Гостям свята пропонували продукцію виробників громади, а також виробників з Горішніх Плавнів, Карлівки, Мачух, Полтави. Так само звідусіль приїхали й відвідувачі торжища. Чим особливо пишаються організатори – далі у сюжеті.

Щербанівська об’єднана територіальна громада відносно молода. Офіційно їй менше двох років. Утворилася вона шляхом злиття Тростянецької та Щербанівської сільських рад. Утім, дуже швидко почали з'являтися традиції, які полюбилися всім мешканцям сіл, що входять до Щербанівської сільської ради.

Світлана Мельник, заступник сільського голови Щербанівської сільської ради

- Взагалі-то це у нас вже третій Покровський ярмарок, на Покрову саме, але у нас є ще ярмарок і на Масляну, і перед Миколаєм, тобто, це вже традиція. Але саме сьогодні він оце у нас вийшов такий масштабний.

Підприємці на ярмарку продавали власні солодощі, продукти, засоби для догляду за красою, шкіряні аксесуари, овочі та фрукти, м'ясо. Організатори говорять: виробники перевірені, бо місцеві.

Світлана Мельник, заступник сільського голови Щербанівської сільської ради

- Запросили виробників саме наших, місцевих, з Полтавської області, з Комсомольська, з Карлівки, і звичайно, приємно те, що люди відгукнулися і на рекламу, і на те, щоб сюди завітати. І саме тут об’єднується і Горбанівка, і Розсошенці, і Полтава, і Тростянець.

Андрій Прилепко, продає саджанці винограду 

- Люди сюди приїжджають відпочивати, люди завжди, мабуть, ждуть якихсь диковинок, якихсь цікавинок, тобто, у людей завжди піднесений настрій, і приємно дивитися цілий день на посміхнені обличчя.

Для малечі теж підготували розваги – спеціальні локації та фотозони. Останньою особливо пишаються організатори ярмарку. Говорять: гуртки і самодіяльність громади – їхня гордість. На цих двох китах тримається її дух.

Аби свято було атмосферним, запросили артистів Полтавської обласної філармонії, учасників військово-патріотичних гуртків «Орлан» та «Барс».

Олег Бойко, керівник військово-патріотичного виховання Розсошенської гімназії

- Спектр наших інтересів і занять широкий; як військова підготовка, спортивна підготовка, ну і безпосередньо патріотичне виховання, тобто, вивчення історії, традицій свого народу.

Дмитро Якименко, вихованець військово-патріотичного клубу «Орлан»

- Клуб розвиває такі якості, як відповідальність, чесність, громадську позицію розвиває активну.

Наступний ярмарок – зимовий – відбудеться вже незабаром.

Стрічка новин