Спортивні заклади Полтави готуються до початку опалювального сезону

Міська влада намагається всіляко сприяти їм у вирішенні усіх нагальних питань. Нещодавно її представники побували у спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2.

На внутрішньому подвір’ї цього навчального закладу, огородженого будівельним парканом, іще повним ходом тривають роботи. За допомогою сучасних матеріалів утеплюють стіни. Уже поміняно вікна, от-от мають завершити реконструкцію цокольного поверху. 

Директор спортивної школи Ірина Цокало, стверджує, що роботи проводяться досить оперативно і якісно.

Ірина Цокало, директор КЗ «Полтавська СДЮСШОР № 2»

- Міська рада у цьому році виділила достатньо коштів. У третьому залі не було гідної гідроізоляції – були мокрі стіни, цьогоріч цю проблему вирішили. Вся добудова першого та третього залу у нас знаходяться у дуже гарному стані. Також нам допомогли з утепленням стін, що дуже потрібно зараз. Так, як холодно, дітвора у роздягальнях перевдягається. Виділили кошти на придбання вікон. До зими ми готові.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Готовий об'єкт до опалювального сезону. Зараз вирішується питання, щоб раніше, ніж розпочнеться опалювальний сезон, запустити опалення для того, щоб дітям було більш комфортно займатися.

Ця школа готує майбутніх волейболістів та баскетболістів. У ній навчається 729 дітей різного віку. На тренування вони ходять із задоволенням. Для багатьох спорт став головним захопленням.

Василіса Глухова, юна баскетболістка

- Мені 12 років. Я тут займаюся вже два роки баскетболом. Це одна із найдинамічніших ігор. І мені подобається, коли наш тренер дає завдання на швидкість. У мене виходить ці завдання, тому що я одна із найшвидших дівчаток з команди.

Софія Галган, юна баскетболістка

- Мені подобається займатися спортом. Ми їздили на змагання у Харків. Мені дуже сподобалося спілкуватися з однолітками.

Ірина Цокало, директор КЗ «Полтавська СДЮСШОР № 2»

- Досягнення є. Діти активно беруть участь у дитячих лігах. У другій лізі з волейболу – хлопці та дівчата. У вищій лізі з баскетболу. Зараз тільки почався навчальний рік. Вони тільки починають їздити на змагання, але вже дівчата та хлопці вибороли перші місця в обласних змаганнях. 

Втім, для досягнення вагомих результатів потрібні гарні умови, у яких систематично проводилися б тренування. У міській раді переконують, що для цього роблять усе можливе.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Окремо обговорили плани на наступний рік. Це – ремонт роздягалень, даху, це заміна паркету в основній залі. Через рік ми будемо відзначати 60 років цій школі. І відповідно треба почати її готувати до такого визначного ювілею.  Тому плануємо на наступний рік заміну паркету, ремонт даху, ремонт роздягалень.

Фахівці називають Полтаву однією із кращих кузень професійних спортсменів для гри у волейбол та баскетбол. Сподіваються, що ці види спорту розвиватимуться й надалі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію