У Полтавському дендропарку вшосте провели арт-пікнік

Частування справжніх наречених, дослідження весільних обрядів, козацькі розваги, дегустації, мистецькі флешмоби та виступи фольклорних ансамблів. У Полтавському міському Дендропарку вшосте провели арт-пікнік. Цьогоріч організатори присвятили захід темі українського козацтва. 

Арт-пікнік, за задумом організаторів, – платформа насиченого відпочинку на свіжому повітрі. Тут тобі і велосипедні марафони, і смачна їжа, яку готують просто неба, фольклорні пісні «вживу», самопрезентації продукції полтавських бізнесменів, дитячі, мистецькі, спортивні розваги. 

Оксана Деркач, співорганізаторка арт-пікніку

- Таким чином ми хочемо популяризувати дендропарк, відроджувати традиції і спонукати людей до активного, красивого відпочинку.

Це шостий арт-пікнік. «Пікніки» організатори розділили на сезонні, залежно від пори року. Кожен такий захід присвячений певній тематиці. Цей – козацьким традиціям та весільним обрядам.

Дар’я Сотнікова, співорганізаторка арт-пікніку

- Покрова – це День покровительства козацтва, тому в нас є справжні козаки, українські пісні, козацькі марші, бої на шаблях, стрільби з арбалету.

На захід, аби все було по-справжньому, запросили реальну пару наречених. Молодята прибули прямо з відділу РАЦСу. Їх почастували смаколиками та подарували сертифікати на романтичну вечерю. 

А козацькі звичаї допомогла згадати молодь із скаутської організації «Пласт». 

Євген Янкевич, регіональний представник скаутської організації «Пласт» у Полтавській області

- «Пластуни» – це взагалі-то колись були козацькі розвідники. Такі собі спецназівці. Тож, показуючи таку майстерність минулого, ми вирішили таким чином потішити публіку.

Шанувальники ремесел змогли долучитись до спільного малювання картини та в'язання килима.

Стрічка новин