Під Новими Санжарами пройшла військово-спортивна гра «Заграва»

Стрільба з лука, володіння холодною зброєю, перетягування канату та орієнтування на місцевості. Два дні студенти боролися за булаву на обласній військово-спортивній грі «Заграва».

Анастасія та Олена вже два роки займаються у військово-спортивному центрі «Воїн». Говорять, що інколи складно, але оскільки вони дівчата, поблажки у заняттях є. Учасниці зауважили, що тільки бажання та фізична підготовка допомагають досягати бажаних результатів.

Анастасія Гунок, Олена Лелюх, учасниці «Заграви» 

- Як для нас, дівчат, це – можливість захистити своє життя, на даний момент це потрібно, та навчитися, можливо, медицині.

Обласне управління у справах сім’ї, молоді та спорту разом з військово-спортивним центром «Воїн» вже шостий рік поспіль традиційно організовують обласну військово-спортивну гру «Заграва». Захід приурочили до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. Понад 200 учасників зібралося на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Джерело» в селі Клюсівка Новосанжарського району.

Марина Засенко, організатор обласного військово-спортивного заходу «Заграва» 

- Шість років тому народилася ідея проведення першої «Заграви», яка поєднала в собі козацькі, військові, спортивні та туристичні змагання. На учасників чекають нові естафети, нові випробування, адже з кожним роком ускладнюються завдання.

Таким чином організатори бажають об’єднати студентську молодь різних ВУЗів Полтавщини в одну велику команду.

Олег Бариш, керівник обласного військово-спортивного центру «Воїн»

- Це творчий вишкіл, який поєднує найкращі прояви молоді. Їхні артистичні таланти, бойові уміння, витримку, згуртованість в командах. Взагалі, це захід, який об’єднує студентську молодь Полтавщини в такому важливому процесі, як формування особистості справжнього українця, справжнього патріота Батьківщини.

Окрім спортивних та військових змагань, учасники проявили себе у творчому конкурсі. Кожна команда показала свою «родзинку». Учасники продемонстрували те, як можна весело та з піснею долати труднощі.

Владислав Савлук, учасник «Заграви»

- Особливість нашого номеру, що в ньому присутнє давнє козацьке вміння орудувати шаблею, - це джигітовка.

Перемогу та бажану булаву в обласній військово-спортивній грі «Заграва» здобула команда Полтавської стоматологічної академії.

Стрічка новин