У театрі імені Гоголя пройшов святковий концерт до Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва у театрі привітали військових. Для них підготували святковий концерт. Не обійшлося і без вручення нагород. 

Вже традиційними стали урочистості до Дня захисника України. У залі театру імені Гоголя в Полтаві зібрались всі причетні до справи військового. Один з таких – Ярослав Нужний. Чоловік проходив службу в ООС. Говорить, справа військового – це точність, оперативність, нові знання та побратимство.

Ярослав Нужний, штаб-сержант відділення бойової підготовки, учасник ООС

- Сам помирай, а друга рятуй. Військові за своїх тримаються. Тобто, підставлять плече, допоможуть. У випадку ООС дуже важливо мати друга. Це психологічно важливо розуміти, що в тебе є людина, на яку ти можеш розраховувати, і яка тобі допоможе в будь-який момент.

Привітали військових представники міської та обласної влад. Кожен з них зазначив: військовий – надзвичайно почесна професія.

Олег Пругло, т.в.о. голови Полтавської ОДА

- Я бажаю вам всього найкращого. В першу чергу – миру. Безумовно, щоб в кожній родині була злагода та добробут. І хай Бог нас оберігає.

Близько п'ятдесятьох кращих представників військової галузі нагородили почесними грамотами, подяками та нагрудними знаками.

Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради

- Оця лінія, яка ведеться від русичів і закінчуючи цими героями, щоб вона продовжувалась. Україна заслуговує бути великою, міцною державою. Все буде, ми переможемо, лише питання в часі. А так переможемо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію