В Полтаві провели «брейн-ринг» для 22 команд закладів вищої освіти

Організували його представники Управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому, працівники Полтавського обласного клубу «Що? Де? Коли?» та Студентська рада.

У «Подіумі» зібралися студенти. Це – команди від закладів вищої освіти міста. Цього разу їх двадцять дві. Серед учасників – Євгеній Леоненко. Хлопець представляє команду від військового коледжу сержантського складу. Розповідає: із радістю бере участь. Мовляв: тема цих змагань йому близька. 

Євгеній Леоненко, учасник від команди військового коледжу сержантського складу

- Козацтво для мене особисто – це найцікавіша тема в нашій історії, та що козацтво, що День захисника взаємопов'язано. Козаки захищали нашу свободу, думку національну, так як зараз це роблять наші бійці на Сході.

Брейн-ринг починається о 15.00. Проходить турнір двадцятий раз поспіль. Учасник від команди Полтавського національного технічного університету Ярослав Передерій ділиться: темою цих змагань задоволений. Мовляв: вона – чи не найактуальніша на сьогодні.

Ярослав Передерій, учасник від команди ПолтНТУ 

- Я гадаю, що тема в цьому році є дуже актуальною, адже вона патріотична. Виховує патріотизм у студентів та майбутнього покоління. Я є патріотом своєї держави, беру активну участь у студ. раді міста, університету, долучаюся до різних заходів.

Як розповідає студентський мер міста Полтави Сергій Шабельник, брейн-ринг проводиться двічі на рік. З кожним разом він стає дедалі популярнішим.

Сергій Шабельник, студентський мер міста Полтави

- Більше 20 команд кожного разу беруть участь, я думаю, це важливо, адже інтелектуально потрібно розвиватися нашій молоді. Я хочу сказати, що складнощів немає ніяких, усі приходять, реєструються, беруть участь.

Ведучі представляють команди та комісію. Далі називають організаторів – Управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому, Студентська рада та Полтавський обласний клуб «Що? Де? Коли?». Цього року кількість учасників рекордна.

Олена Бабенко, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського МВК

- Цього року осінній кубок, він проводиться з нагоди Дня козацтва та Дня захисника України, має у собі питання національно-патріотичного характеру. Ця саме гра є для нас дещо цікавою в плані кількості реєстрації команд.

Змагання тривали до 19.00. Третій раз поспіль переможцями стали учасники команди від Полтавської державної аграрної академії «Агрофон». Усі учасники турніру отримали дипломи та подарунки від організаторів заходу. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію