ДЮСШ №3 готується до опалювального сезону

Спортивні заклади Полтави активно готуються до нового опалювального сезону. Міська влада щоденно моніторить це питання. Її представники особисто відвідують такі школи, спілкуються із їх керівниками. Цього разу разом із нашою знімальною групою вони побували у дитячо-юнацькій спортивній школі №3 із плавання.

Коли ми завітали до цієї спортшколи – там було досить людно. Плаванням у басейні займалися і дорослі, і діти.

Надія

- Мене звати Надія. Я займаюся плаванням із першого класу, уже 6 років.

Євген

- Мені плавання дуже подобається, адже цей спорт розвиває усі групи м’язів, і це – мій улюблений.

Марія

- Ми 25 числа будемо їхати на лігу плавання України.

- Зараз на вулиці уже стало прохолодно. Вам тут не холодно, діти?

- Ні. Вода тепла.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Басейн має власну котельню. Уже включено опалення для того, щоб дітям не було холодно під час перевдягань, занять у маленькому басейні. Відповідно, заклад готовий до опалювального сезону.

Директор комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №3 з плавання» Віктор Міць запевнив: до зими заклад готовий ще із вересня. Адже з настанням осені доводиться постійно слідкувати, аби температура повітря і води була оптимальною.

Віктор Міць, директор КЗ «ДЮСШ №3 з плавання»

- Нам треба регулярно підігрівати воду у відкритому басейні. Зараз склалася така ситуація, що похолодало, то у ранковий час і вечірній діти приходять на заняття. Ми включаємо опалення. Підтримуємо нормальний температурний режим. Це десь близько 20-22 градусів, що задовольняє наші потреби. Температура води у басейні 27,1 градуси.

Цього року школі виповнилося 55 років. Нині у ній навчається 745 дітей різного віку. Заняття вони відвідують охоче і з часом досягають гарних результатів.

Ірина Астапова, заслужений тренер України з плавання

- Діти всі, які навчаються у спортивних класах, вони із задоволенням займаються. Це не дуже легко, але вони із цим справляються. У цьому році у них вже почалися по два тренування на день.

Віктор Міць, директор КЗ «ДЮСШ №3 з плавання»

- У нас є і чемпіони України в різних вікових групах, і переможці кубку України, і рекордсмени України є. Перші змагання відбудуться рівно через місяць. Кубок України у Броварах уже покаже нашу готовність до спортивних результатів більш високого рангу.

У міській раді переконують, що роблять усе можливе для того, аби досягнення були ще кращими. Вважають: юні спортсмени мають тренуватися у комфортних умовах.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- У цьому році ми профінансували практично 100 відсотків потреб від інвентаря і форми, які потрібні були. У тому числі – у даному закладі. Упевнений у тому, що на наступний рік ми також будемо закладати ці кошти для того. Щоб полтавські спортсмени мали можливість думати лише про результати, а не про форму, про обладнання, про якісь матеріальні речі, які не дають їм можливості покращувати свої спортивні якості.

Стрічка новин