На безкоштовні операції українських воїнів запрошують хірурги з Канади

На безкоштовні операції українських воїнів запрошують хірурги з Канади

До Львова приїдуть пластичні хірурги, аби проводити операції бійцям АТО (ООС) та військовослужбовцям. 

Повідомляє Kolo.News

Для цього тим, хто потребує допомоги пластичних хірургів, треба звернутися до 15 жовтня за вказаними контактами.

– Прохання поширити серед учасників АТО, ООС: 25.10.2019 року Канадські пластичні хірурги будуть проводити у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону (м.Львів, вул.Личаківська,26, (Чехова) пластичні операції: голови, обличчя, шиї, кінцівок рук та ніг для постраждалих учасників АТО/ООС та військовослужбовців. Прохання зголоситись до 15.10.19 року за телефонами: +380637997708  – Віктор Олегович; +380973856426  – Марія Ференц. Пані Марія каже, що оперуватимуть бійців і військовослужобвців з усієї України.

Як повідомив заступник начальника Військово-медичного клінічного центру Західного регіону по роботі з особовим складом Іван Держило, до Львова група пластичних хірургів з Канади прибуде 25 жовтня. Одразу з наступного дня вони починають проводити заплановані операції аж до 3 листопада, пише zaxid.net. 

Щодня, впродовж тижня, 12 хірургів робитимуть пластику постраждалим військовослужбовцям, а також учасникам АТО та OOC.

Ідеться про операції голови, обличчя, шиї, рук.Групу канадських хірургів очолює відомий професор пластичної хірургії університету Торонто Олег Антонишин. Лікар регулярно з 2014 року приїздить до України для проведення операцій постраждалим внаслідок російсько-української війни. Операції будуть проводити у Львівському військовому госпіталі. Також пластичні хірурги з Канади будуть навчати українських лікарів. Раніше канадські лікарі проводили операції лише у Києві та Одесі. За пять років відбулося шість медичних місій лікарів з Канади. Цьогорічна є вже сьомою в Україні і першою у Львові.

Стрічка новин