У Полтаві відкрили Школу благодійності

Стати трішки добрішими до оточуючих. Благодійний фонд «Карітас Полтава» відкрив новий проєкт «Школа благодійності». Заняття будуть поєднувати теорію та практику. Перш за все – підтримка тих, хто цього потребує. Що потрібно, щоб стати учасником школи, знає Анна Ружін.

В аудиторії – небайдужі полтавці. Цього дня – перше заняття Школи благодійності. Поки що – основи та теорія, але невдовзі перейдуть до практики. 

Алла Раковецька, менеджер проєктів БФ «Карітас Полтава»

- Замало бути добрим. Треба чинити добро, треба діяти. Метою школи є навчити людей допомагати ефективно та професійно. Така добра дія – дуже сильна, і кожен учасник школи зможе побачитти результат цієї дії.

Майданчик розрахований на тих, хто прагне розвиватися та підвищувати свій особистісний рівень. Долучитися може будь-хто. Вік та стать не має значення. Головне – бажання допомагати. 

Оксана Дейнега, координатор Школи благодійності «Карітас Полтава» 

- Навчати будуть спікери, які запрошені, у нас є з «Карітас» України. У нас також навчають ті волонтери, які мають досвід. І самі пройшли стажування, і активно займаються волонтерською діяльністю. Ну і спеціалісти з різних галузей, щоб волонтер мав змогу ознайомитися із специфікою роботи з людьми з інвалідністю, із дітьми, які працюють з людьми похилого віку.

Навчальний план складається з теорії та практики. Не всі заняття будуть проходити в кабінеті, учасники школи зможуть допомогти тим, хто цього потребує, і цим самим здобути знання та навички. Волонтери допомагатимуть дітям та літнім людям, проводитимуть різні акції, заходи та проекти.

У школі – три рівня навчання: стажування, меценатство та менторство. 

Благодійний фонд «Карітас Полтава» діє в місті з 2016 року. Уже має низку проєктів благодійного спрямуваня, але хочуть і ще додати, і зробити Полтаву найдобрішим містом України. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію