Одяг та взуття отримають потребуючі жителі Полтавщини

Одяг та взуття отримають потребуючі жителі Полтавщини

"Є у нас один таємний проект, ми його "ховаємо" від усіх уже декілька років. А все тому, що боїмося, що як ви дізнаєтеся, то роботи у нас збільшиться значно. Сьогодні ми в черговий раз пакували та відвантажували одяг та взуття, які дорогі полтавці приносять до Свято-Успенський кафедральний собор м. Полтава, щоб їх передали потребуючим.

Якби не студенти УАЛ-Полтава не знаю, якби ми справлялися з цією задачею. Вони уже не один місяць раз у тиждень приходять допомагати. Sviatoslav Kelym Zolotaiko, діти у вас золоті. Моторні, працьовиті та творчі, а ще невтомні. Переробили сьогодні стільки всього. Дякуємо їм.

А ще окрема подяка таємному меценату, який замовив та оплатив газель, щоб завезти багато речей в Машівський район для потребуючих. Уже до вечора речі вивезли і незабаром роздадуть їх.

Завжди приємно на душі, коли зробив щось добре, а коли добра багато, то приємностей ще більше. Творіть добро, щоб Світ став кращим", - написала на своїй сторінці у мережі Фейсбук голова ГО «Команда Небайдужих» Наталія Гранчак.

Стрічка новин