Наскільки готові спортивні заклади Полтави до нового опалювального сезону?

У міській раді постійно опікуються цим питанням. Її представники разом із нашою знімальною групою, побували в одному зі спортивних залів Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи №1.

У цьому закладі майже повністю зроблено капітальний ремонт. Тут відремонтовали покрівлю, замінили вікна, постелили сучасну підлогу і переобладнали систему опалення.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Школа готова до опалювального сезону. Вже давно була модернізована система опалення. Відповідно, є можливість економити на опаленні, коли температура підвищується, зменшувати кількість гарячої води у трубах.

Директор спортивної школи №1 Олексій Полевой каже, що всі проведені роботи фінансувалися виключно Полтавською міською радою.

Олексій Полевой, директор КЗ «Полтавська ДЮСШ №1» 

- Це все тільки за участю міської ради. Ніяких коштів, окрім місцевого бюджету, школа не отримує. Я думаю, всі повинні бути вдячні міській владі за турботу про дітей. Ніяких у нас збоїв у роботі спортивної школи не буває.

Спортивна школа №1 готує спортсменів із легкої атлетики, хокею на траві та гандболу. Ми побували у спортзалі, де відточують свою майстерність в ігрових видах спорту. Олексій Полевой розповів, що близько 130 дітей грають у гандбол, і майже стільки ж – у хокей на траві.

Олексій Полевой, директор КЗ «Полтавська ДЮСШ №1»

- Є бажання підтримувати цей вид спорту. Діти ходять, займаються, здобувають кубки, медалі, грамоти.

На полицях у фойє – кілька десятків завойованих кубків із змагань різних рівнів. Але це ще не всі трофеї, каже директор закладу.

Олексій Полевой, директор КЗ «Полтавська ДЮСШ №1»

- Ще й по кабінетам тренерів є нагородна атрибутика. Так що все це підсумки роботи наших тренерів. У цьому залі вихований не один учасник – член національних збірних різних вікових груп. Кожен рік у нас 2-3 спортсмени беруть участь у чемпіонатах Європи.

Продемонстрували також і спортивний інвентар та одяг, придбаний цьогоріч міською владою для спортсменів та їхніх тренерів.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Школа закупила майже на 400 тисяч форми для дітей, для спортсменів, і всі діти забезпечені формою, як взуттям, так і формою, у якій вони будуть виступати.

Цьогоріч на розвиток фізичної культури і спорту міська влада виділила значно більше коштів, ніж зазвичай. Це і дозволило чи не вперше в історії Полтави у повній мірі екіпірувати вихованців всіх спортивних шкіл та їхніх наставників. Вони стверджують, що відтепер тренуватимуться у ще кращих умовах. А, отож, є всі підстави демонструвати високі спортивні результати. 

Стрічка новин