Протест пільговиків у Лубнах

У Лубнах протестували проти ініціативи голови комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики й захисту прав ветеранів Галини Третякової.

Нагадаємо, вона заявила, що «необхідно припинити надання пільг за статусом, а надавати допомогу тим, хто реально її потребує». «Слід змінювати механізми, а не суми виплат», - зауважила народна обраниця.

Така позиція викликала спротив багатьох лубенців. Зокрема, це питання жваво обговорювали у місцевому будинку культури представники чорнобильських, афганських організацій, учасники АТО, люди з інвалідністю та інші пільгові категорії населення.

Після досить емоційної дискусії вони ухвалили рішення написати відкритого листа президенту України та депутату Верховної Ради по 148 виборчому округу з вимогою не підтримувати дану ініціативу.

мешканець Лубен

- Ми зібралися, написали листа, відправимо і будемо чекати. Якщо не буде ніякої реакції – будуть другі дії.

мешканець Лубен

- Будемо надіятися, що влада нас почує. Помиляються всі. Може, вони чогось не зрозуміли. Бо зараз загальне питання – війна. Якось її треба закінчувати.

мешканець Лубен

- Диванною сотнею не будем сидіти чекати. Зідзвонюємося, і раптом чого – на Києв їдемо. Треба збиратися і добиватися своїх прав.

мешканка Лубен

- Ну ми надіємося, що все буде добре.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію