У Полтаві презентували два романи Ксенії Циганчук

«Жахастики» для підлітків. У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара презентували два романи, написані у жанрі «горор». Авторка «моторошної»літератури – молода письменниця з Рівного Ксенія Циганчук, володарка премії «Коронація слова», дослідниця слов'янських казок та шанувальниця містичних фільмів.

«По той бік пам'яті» та «Кривавими слідами». Це гостросюжетні романи, в яких молода літераторка поєднала детективні мотиви, й містичні настрої, і символіку старослов'янських казок, які досліджує вже тривалий час. Тож, сюжети книжок дещо нагадують традиційну народну творчість. Теж місцями доволі моторошну. 

Ксенія Циганчук, письменниця (м. Рівне)

- З чого починається історія? Друзі відправляються на відпочинок, у них ламається машина і вони змушені заночувати на хуторі, де лише живуть літні люди, і вони дуже забобонні.

Далі герої «По той бік пам'яті» знаходять старовинну книгу казок, яка занурює їх у іншу реальність. Письменниця впевнена - минуле українців фактично «дихає» сучасникам в спину, тож міфологія та казки завжди цікаві та «чіпляють» читача. 

Крім містики, Ксенія пише детективи й вивчає криміналістику. 

Олена Колінько, бібліотекарка Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара

- Деякі із них написані на реальних подіях, які справді відбувались в Україні. Ксенія розповідала, що вона співпрацювала із поліцією, виїздила на виклики патрульних служб, і тому це все дуже достовірно.

Хоч на автограф-сесії - полтавські старшокласники, на деяких книгах Ксенії позначка «16+». 

Стрічка новин