У Полтаві перевіряють заклади культури на їх готовність до опалювального сезону

Разом із представниками міської влади наша знімальна група відвідала бібліотеку-філіал №13 Полтавської міської бібліотечної системи.

Цей заклад останнім часом змінився досить відчутно. А ще зовсім недавно і його працівники, і відвідувачі переживали чимало незручностей, – каже завідуюча бібліотекою-філіалом №13 Тетяна Моргун.

Тетяна Моргун, завідуюча Полтавською бібліотекою-філіалом №13

- Було все обшарпане, нічого не закривалося. Замки ми тримали, підпирали. Але зараз дуже гарно.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Зроблено ремонт вхідного, зроблено ремонт фасаду. Внутрішні роботи. Зроблена система опалення у приміщенні бібліотеки безпосередньо.

Цю бібліотеку за рік відвідує понад 4 тисяч читачів. Навіть під час ремонту щодня її поріг переступало близько сімдесяти дітей та дорослих. Коли ми завітали сюди – дітей не було. Вони якраз навчалися у школі. А от із дорослими поспілкуватися вдалося. Надія Семенець живе неподалік. Майже щодня ходить до читальні.

Надія Семенець, пенсіонерка

- Дуже люблю ходити у цю бібліотеку. Тут дуже люди добрі. Дітки такі хороші. Я ж бабушка старенька. Вони запитують, як ваші справи. Буває, цукерками їх пригощу. Добре слово скажуть.

Ця бабуся не тільки читає книжки, а й активно користується Інтернетом. А ще прямо тут власними руками виготовляє ляльки. Кілька з них подарувала бібліотеці.

Надія Семенець, пенсіонерка

- Дуже рада, коли приходжу і приймають і мене, і мої роботи. З дітьми спілкуємося. Тут уютно приймають. І діти сюди тягнуться.

Нині ж тут стало ще затишніше. Нові вікна, двері, сучасне електрообладнання. Все це на фоні приємного світло-зеленого кольору стін. Він добре гармонує із живими квітами у читальній залі. Звісно, це тільки початок. Адже ремонт у майбутньому планують продовжити.

Тетяна Моргун, завідуюча Полтавською бібліотекою-філіалом №13

- Хотілося б в усіх приміщеннях. І в абонементі старшому. І на молодшому абонемент. І в других кімнатах.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- На наступний рік плануємо продовжити все це. І, відповідно, таким чином оновлюємо культурні центри мікрорайону для того, щоб людям було зручніше проходити у бібліотеку не тільки за книжками, а й за спілкуванням.

Стрічка новин