До Полтави приїхав Євробус

Євробус у Полтаві. Автобус, який мандрує містами України та Молдови, аби поширити інформацію про Угоду щодо асоціації з Європейським Союзом, та можливості, які ця Угода несе, зупинився у Полтаві, на Театральній площі. Інформацію про відносини України з ЄС волонтери доносили містянам черех ігри, вікторини, семінари. 

Проект «Євробус» втілюють активісти громадської організації  «Буковинська агенція регіонального розвитку» за підтримки європейських партнерів. Мета подорожі Україною та Молдовою - розповісти доступною мовою про можливості, які відкриває Угода про асоціацію з Європейським Союзом для студентів, учнів, бізнесменів, можновладців. 

Анастасія Головченко, івент-менеджерка проекту «Євробус у твоєму місті»

- Говоримо про те, що можна зробити завдяки Угоді, які є можливості для молоді, плюси цієї угоди, які потаємні сходинки, що є насправді, але не всі бачать на поверхні.

Угоду підписали у 2014-му, вступила у дію вона  в 2017-му. Документ містить різні аспекти стосунків України та Євросоюзу - політичні, торгівельні, фінансові, правові, освітні. Інформацію про це розмістили на пересувних стендах. 

Паралельно у приміщенні ГО «Нова Полтава» провели семінари для бізнесменів та студентів «Співпрацюй або зникни« та «Європейські освітні можливості». Ввечері показали короткометражки про європейські цінності. 

Наталія Баранник, волонтерка ГО «Полтавська платформа»

- Я думаю, що країни європейські – вони прогресивні. Я хочу, щоб Україна була також прогресивною, і для того, щоб розуміти, як це створювати – нам потрібно знати про ці можливості.

Також тут - фото, лаунж, дитяча зони. Для дітлахів підготували подарунки - блокноти та світловідбивачі, а також пізнавальні ігри - на командоутворення, вивчення європейських мов та культур, сортування сміття. 

Поліна Звізда, координаторка дитячої зони

- Ми вивчаємо тут прапори країн Євросоюзу. Також сьогодні всі бажаючі зможуть намалювати крейдою прапор Євросоюзу, це такі міні змагання, кожен учасник отримає призи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію